Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élő párok, ti együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párok, ti együtt Karácsonyoztok, vagy mindenki a saját családjával lesz?

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Egyutt leszunk. Egyutt megyunk az en szuleimhez is meg az o szulojehez is. Mert mi elettarsak vagyunk nem csupan lakotarsak.

Ha kulon lennetek emiatt, akkor nem stimmel valami a kapcsolatotokkal.

N

2015. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
24-én én a sajátomhoz megyek, mert ő is a sajátjához megy. 25-26 együtt vagyunk, mert más rokonokhoz nem kell menni. Nekem mondjuk mindegy lenne melyik napokat töltjük együtt.
2015. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel együtt élek a párommal, így mi egy család vagyunk, evidens, hogy együtt is karácsonyozunk. Majd másnap megyünk látogatóba.
2015. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Együtt karácsonyozik mindkét család. :)
2015. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző években 23-24 nálunk, 25-én utazunk hozzájuk (az ő anyukája rengeteg sütit csomagol, ezért ők a másodikok a sorban) és 27-28 környékén jövünk vissza. Egy 200-200 km háromszögben lakunk. Mindenki mindenkitől kb. 200 km-re lakik. Idén anyagi megfontolásból is, de végre 24-én csak mi leszünk és kettesben szentestézünk, 25-én mindenki a saját családjához utazik külön és 27-én jövünk vissza. Így az utazási költségen rengeteget spórolunk, mert nem 3-3 utat kell fizetnünk csak 2-2-t és neki ráadásul térítik a hazautazást számla és jegy ellenében, nekem pedig utazási kedvezményem van.


És végre lesz karácsonyfánk is, saját! :) Eddig nem állítottunk, mert úgy voltunk vele minek, hisz majd egy hétig nem vagyunk itthon.

2015. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PearlDiver ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy a Karácsony a család ünnepe. Hiszen végül is a Szentcsaládot ünnepeljük. Ezért azokkal vagyok ilyenkor, akik a családomat képezik - jelenleg a szüleim és a testvéreim. A barátnőmnek is van családja, ő velük van - 25-én meg 26-án persze meglátogatjuk egymás családját.

Ha majd összeházasodtunk, akkor szenteste már kettesben leszünk (illetve ha lesznek gyerekek, nyilván velük).

2015. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

24-én mindketten a saját szüleinkkel. Utána együtt látogatunk mindenkit.


Nem hiszem, hogy ebből le lehetne szűrni, hogy valami nem stimmel a kapcsolatunkkal. Ha gyerek lesz, akkor majd valószínűleg változik a dolog.

2015. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amióta összejöttünk, azóta 24.-én mindig anyósomékhoz megyünk, és ott töltjük a szentestét. A karácsonyt is együtt töltjük kettesben, és átnézünk édesanyámhoz is. Egy ideig a férjem nagymamájánál volt nagyobb családi ebéd, oda csak esküvő után mehettem. 2x voltam is, de már nem tartja meg, szóval oda nem kell menni hála égnek. Elkerülök pár idegesítő rokont...


Nem igazán szeretem az ide-oda utazgatást, főleg ünnepkor, de hát ez van, ezzel jár az új család.

2015. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24 ketten otthon(bp), 25 náluk (vidéki város) (ő a férfi, ott lesz anyukájánál szinte a teljes család), ő ott alszik, én megyek estére hozzánk(15 km a táv), 26 nálunk család körbe látogatás (mindkettőnknek), 27 szabadprogram (barátok, távoli rokonok, családdal plusz idő) külön, 28 aki nála kimaradt. Mindenkinek így jó.
2015. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!