Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne ezt helyrehozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt helyrehozni, jobbá tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval... Volt egy barátom. Nem rég szakítottunk. A gond az, hogy az egész szakítás oka egy sz*rkavarás volt:S

Úgy kezdődött az egész, hogy egyik hétvégén elkísértem az unokahugait bulizni egy másik városba. Volt ott egy 15 éves srác, aki eléggé rám volt kattanva. De mondtam neki h hát ugye nagy a korkülönbség - én 20 éves lány vagyok - meg hogy barátom van akit szeretek és nem csalom meg. Erre kérdezte a srác, hogy mi lenne ha nem lenne barátom. A válaszom az volt erre, hogy akkor talán beszélhetnénk. (persze csak azért h ne bántsam meg...) Erre ő azt mondta, hogy rendben majd megoldjuk, hogy ne legyen barátod és majd kereslek. De én persze nem vettem komolyan ezt a "fenyegetést".

Ezek után beszélgettem még vele a suliról meg egyéb ilyen általános dolgokról.

Rá egy hétre felvette a barátomat msnre meg az egyik unokahugát (nevezzük most Ancsának).

Első nap Ancsának írkált Msnen, hogy én fogdostam az ő nemiszervét, meg csókolóztunk és hasonló dolgok. De persze ebből semmi sem igaz:S

A csajszi persze el sem hitte neki.

De a gond az volt hogy Ancsának van egy tesója.(neve legyen most Enikő.)

Enikő másnap elolvasta a naplózást, amiből még nem is lett vna gond, ha nem beszél a páromnak erről, úgy mintha ő az egészet pontosan LÁTTA volna...

Közben miközben Enikő ezt mondta a páromnak, a srác is írta ezeket neki msnen... Szóval elég nagy lett a kavarás.

És Enikő azt mondta Ancsának, hogy ,,azért csinálta ezt, mert nem bírja a pof*mat" Szószerint így:S Közben a szememben meg annyira tud hízelegni -.-"

És a harmadik csajszi hiába mondta a páromnak, hogy semmi nem igaz, mert ő ott volt velem javarészt mikor a sráccal beszélgettem, de a párom nem hitt neki.

Bár oka van is rá, hiszen egyszer már megcsaltam. De az régen volt és azt is bevallottam a páromnak, aki ezek után meg is bocsátott. (akkor ép ésszel felérve...akkor most miért ne vallottam vna be ha tettem vna vmit?)

De most egyszerűen nem képes megbocsájtani, pedig most tényleg semmi rosszat nem tettem.

Aztmondja még mindig szeret. Eljön hozzám, beszélgetünk. De hiába...nemakarja újra kezdeni. És nekem nagyon rosszul esik, hogy egy alávaló rágalom miatt hagyott el. És hiába szeretem őrülten egyszerűen nem tudom rávenni semmivel a békülésre.


Válaszaitokat köszönöm *-*


2010. ápr. 21. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit ilyen formában gyerekes. A barátod meg ha ennyiért eldobott nem is szeretett igazán...

19-L

2010. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez elég rossz dolog de nehogy már ennyibe haggyad a dolgot.verd ki a balhét h mégis milyen szarkeverés megy és ijenek.nem szabad ennyibe hagynod.igy a barátod is csak azt hiszi hogy nem kellett neked mert nem is nyomulsz meg semmi.találj ki valamit amivel össze tudod hozni az összes szereplőt a barátodat a csajokat és a kisköcsögöt aki magyarázott h fogdostad.hidd el muszály megoldani nem hagyhatod annyiba!!!!!!!!
2010. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rábíznám pár barátomra a srácot, csak hogy felnyissák a szemét h nincs minden rendben azzal amit csinál.. amúgy ha sokat beszéltek az szerintem jó jel..mer akkor nagyon nem tud elfelejteni..és akkor jók az esélyeid.
2010. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most jön ki az, hogy igazán nem tudott a régebbi megcsalásért megbocsájtani, de mivel gondolom nagyon szeretett, melletted maradt - ilyenkor sajnos egy ilyen kis kavarás is nagy galibát okozhat... Ne bizonygasd neki, hogy ártatlan, vagy, azt írtad beszéltek még, hát használd ki ezeket az alkalmakat, érezzétek jól magatokat, talán idővel rájön, kellesz neki, s talán mégiscsak elbizonytalanodik abban, hogy hitt a szóbeszédnek!
2010. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. De kiderült, hogy az egész csak fedősztori volt és közben másik barátnőre tett szert!
2010. máj. 12. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!