Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet ebből valami vagy hagyjam a fenébe? (20/L)

Figyelt kérdés

Régen nővéremmel volt együtt a srác és nővérem elhagyta Őt. Nem is találkoztak és én sem találkoztam vele 10 évig, és tavaly nyáron találkoztunk ismét, én akkor nem ismertem hirtelen meg. Anyukámat kérdezte, hogy haragszom e rá, hogy nem köszöntem neki. Egyszer hazamentem és ott volt nálunk, és akkor megkérdezte tőlem, hogy haragszom e rá, és mondtam neki hogy nem... A beszélgetés után találkozgattunk esténként, beszélgettünk, ismerkedtünk, és egy idő után volt ami volt... Kezdtem érezni rajta hogy vonzódik hozzám és olyankor mondta, hogy inkább ne találkozzunk... :/ De én ebbe nem mentem bele, mert szeretem és még most is szeretem. Azóta volt egy kapcsolatom és nem tehetek róla, de akkor is vissza jártam hozzá, még, ha csak egyszer-kétszer is, de mégis ott voltam és vele voltam. A másik embertől megkaptam én mindent amit csak akartam, de mégis elhagytam a járt utat a járatlanért. Most viszont az van, hogy lassan két hete, ha nem több ideje ott alszom nála, de mégsem vagyunk együtt. Ebből lesz kapcsolat valaha? Vagy ne is várjak rá?

Segítsetek, én már nem értem meg ezt amit csinálunk... A fél város már úgy említ minket, hogy együtt vagyunk, de nem és mégis... (relatív, hogy honnan nézzük az együttlétet)


2010. ápr. 21. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A tesód exével? Az gáz.
2010. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hatalmas egy város lehet az. De ha 10 éve járt a nővéreddel, akkor hány évvel több nálad?

Szerintem hagyd a fenébe és költözz szépen haza, keress egy más pasit. Az ilyenekből nem sül ki jó.


üdv

2010. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Relatív, hogy milyen szempontból nézed. Az csak egy dolog, hogy a testvérem exe... Már azóta 10 év telt el...
2010. ápr. 21. 13:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Az tök mindegy d*gta a tesódat, utána meg téged. Pfújj.
2010. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a tesód mit szól hozzá???
2010. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem is a város mérete a lényeg, nővérem elköltözött a mostani párjához messzire tőlünk. Ő meg folyamatosan dolgozik, ha nem a munkahelyén akkor maszekba. Azért nem találkoztunk, vagy lehet hogy találkoztunk csak én nem tudtam, hogy merre hány méter. Mikor nővéremmel volt akkor voltam 8-9 éves, most vagyok lassan 20, egyébként a kor meg nem számít. Kevesebb, mint 8 évvel idősebb nálam.
2010. ápr. 21. 13:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de testvér, barát exével akkor sem kezdenék. Azokból nem sok jó szokott lenni. Van még egy rakat pasi rajta kívül, keress mást.


üdv

2010. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát, én nem mondhatnám azt, hogy én kezdtem ki vele... mert nem, ez olyan kölcsönös vonzalom volt... Azt viszont tudom, hogy nem fog becsapni mert ennyiből ismerem...
2010. ápr. 21. 13:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Háát sztem a kor az nem gáz.Azt se tartom annak,h a nővéred exe.Bár az,h esetleg szeret téged az már súlyosabb.MErt lehet,h a nővéredet látja benned.Szerintem semmi jó nem sülhet ki ebből.
2010. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Figyelj csajszi.

Tudod hogy milyen ő...ismered már eléggé.

A nővéred exe? És akkor? Nővéred hagyta el -.-"

Igenis jogod van ahhoz h vele légy mivel tudom h ő is szeret téged és nem csak fordítva =)

Igazából lehet h túl sok most a munka és fáradt!

Ülj le és beszélj vele!

Rem megoldódtok.

Puszi Asszony (L)

2010. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!