Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a barátomat?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a volt barátom 22 éves. Jelenleg külföldön jár egyetemre. 2 éve kezdett el ott tanulni, akkor még együtt voltunk. Nagyon szerettük egymást, és még majdnem egy évet is éltünk együtt. 2 éve ösztöndíjat kapott egy egyetemen és kiköltözött, mi jó kapcsolatban váltunk el, és megbeszéltük, hogy próbálkozunk továbbra is a kapcsolatunnkal. De rá 2 hónapra kiderült, hogy terhes vagyok, és én nem mondtam el neki, amíg terhes voltam nem fogadtam és nem mentem ki hozzá, és utána gyerek nélkül mentem. Nem akartam elmondani, mert tudtam, hogy otthagyta volna az egyetemet. Pár napja felhívott, gondoltam majd elmondom neki, hogy apa lett, de ekkor azt mondta, hogy megismerkedett egy lánnyal és nagyon szerelmes belé. Nem tudom, hogy mit tegyek. Elmondjam neki, hogy apa? Hogyan hódíthatnám vissza? Egyedül nagyon nehéz egy gyerekkel. Kérlek segítsetek!

2016. aug. 31. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Bár nem is értem, mit kellett ezen titkolni? Ketten csináltátok! Úristen!
2016. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tuti hogy tőle van?

22F

2016. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Wtf... Elvetted tőle a lehetőséget, h apa legyen, de most mégis ezt várod tőle. Grat. Elcseszted.
2016. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem lett volna beleszólási joga a dologba?
2016. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor az a gyerek mar egy jo ideje megvan

Vagy csak nem tudok ertelmezni? Ilyen komolyan letezik? Jo hogy nem vartad meg meg a gyerek betolti a 18at...

a terhesseg kiderulesenel kellett volna szolni.


mondd el neki.

2016. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy tôle van. Sohasem csaltam meg. Tudom, hogy elrontottam, de én csak azt akartam, hogy sikeres legyen.
2016. aug. 31. 15:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen ez egy szép gesztus volt, csak abba nem gondoltál bele hogy neked nem jó így illetve a gyereknek sem lesz a legjobb apa nélkül felnőni:/ most pedig hogy már megvan a gyerek és szólnál neki róla az nem az igazi.. persze joga van tudni hogy van egy gyereke! Szerintem

22F

2016. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van, szerintetek utazzak ki a gyerekkel együtt és személyesen mondjam el? Vagy hívjam fel? Hogy csináljam mind ezt? Van még rá esély, hogy minket választ?
2016. aug. 31. 16:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, esetleg kérd meg hogy biztosítson ott egy éjszakát, mert nagyon fontos dologról szeretnél beszélni vele, személyesen.
2016. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szép gesztus??? :DD

Nehéz felidegesìteni,de biztos megkapná a magáét ha valaki ilyet tenne.......

2016. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!