Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a volt barátomat? Nagyon szeretem még mindig, ő szakított velem, de úgyérzem, ő is szeret még, csak nem akar kezdeményezni.

Figyelt kérdés
Mit tehetnék?
2011. máj. 2. 09:00
 1/7 napietus ***** válasza:
75%

ha ő szakított, és szeretne még, akkor ocsánatot kérne. szerintem ne hozd magad abba a megalázó helyzetbe, hogy futsz utána. ha igazad van, úgyis lépni fog. SOHA ne addj alkalmat egy pasinak arra, hogy visszautasíthasson. nagyon megviselne.


29/N

2011. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de hány évesek vagytok, 12?

Szeret, de nem mert kezdeményezni?

Nem akarok a lelkedbe gázolni, bár valószínűleg azt fogok.

Szerintem, ha szeretne nem dobna téged és, ha netalántán esetleg véletlenül megbánná a dolog biztosan kezdeményezne, főleg mert van egy olyan tippem, hogy tudja, hogy bele vagy zúgva, ezért azonnal megbocsátanál neki.

Hogy a válaszodra is válaszoljak. Semmiképp ne próbáld visszaszerezni, mert mint azt már előttem írta valaki csak felsülnél. Heverd ki és keress valaki mást. :)

2011. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szeret, csak bemagyarázod magadnak. Ha kidobott, már nem akar tőled semmit. Lépj tovább!
2011. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Komolyan, mint ha én lennék ebben a helyzetben... Én is pont így vagyok, csak én a srác vagyok. A helyzet ugyan ez, csak én a mai napig bánom hogy szakítottam a barátnőmmel, csak már ismerem annyira hogy nem fog visszafogadni, pedig nagyon hiányzik.... :'( Én egy életre megtanultam hogy ha szeretsz valakit, azt ne engedd el. Szval szerintem te is keresheted őt, ha tényleg szereted még.
2011. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És te miért szakítottál a barátnőddel, ha szereted?

Szerintem menj vissza hozzá, próbáld meg legalább. Lehet, hogy ő is arra vágyik,hogy megkeresd.

Azóta nem is beszéltetek?

2011. máj. 4. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy miért szakítottam vele? A válasz egyszerű: Mert egy idióta vagyok :D A teljes történetet nem írom le mert hosszú, de legyen ennyi elég. Hogy miért nem megyek vissza hozzá? Azért mert nagyon jól ismerem és nem fog visszafogadni... De hát ilyen az élet. Néha hozunk rossz döntéseket.. De mindazok ellenére amiket leírtam, én azt vallom hogy tovább kell lépni. Csak ez az én helyzetemben kicsit problémás és bonyolult :D
2011. máj. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem beszéltünk, mert a csaj annyira jól fogadta a szakítást, hogy letiltott msn-en, és törölt fb-on az ismerősei közül. ÉS másik suliba jár, nem oda ahova én, meg amúgy is. Ezt már tudom hogy elcsesztem..
2011. máj. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!