Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a szinte megoldhatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szinte megoldhatatlan helyzetben mi lenne a megoldás, csak a szakítás? N20+

Figyelt kérdés

A következő a helyzet. A párommal másfél éve vagyok együtt. Hónapokat vártam rá az elején, nagyon megtetszett, sose vonzódtam még ennyire senkihez testileg se, és lelkileg is minden rendben volt köztünk. Aztán kiderült, hogy ő falun él...nem éreztem problémának, félig én is így nőttem fel. De aztán kiderült, hogy nem csak kertes ház van, hanem tanya, gyümölcsös, szántóföld, és minden ami kell....Röviden, egy év alatt rájöttem, hogy ő szinte megállás nélkül dolgozik, éjjel nappal, szó szerint, mert olyan a munkája, hogy néha éjszaka is dolgozik. Ha hazaér, akkor pedig a kertben vagy a földeken van munka. Szép lassan rájöttem, hogy mégsem vagyunk annyira összevalók, mint gondoltam. Ő sosem adná el a szülei földjét. Én pedig hiába próbálkoztam, de az az igazság, hogy nem ez az az élet, amit magamnak elképzeltem, sőt, igazából nem nagyon tudnék így élni. És a legnagyobb baj, hogy soha nincs időnk egymásra. Éna klasszikus 8-4 ig munkabeosztásban dolgozom, szinte soha nem találom otthon. Ha hazaér, akkor pedig fáradtam az ágyba zuhan 8 órakor, mert reggel 3 kor már kelnie kell. Mondanom sem kell, hogy a szexuális életünk is olyan, mint az 50 + os szüleimé. Nem mertem ezeket neki eddig ilyen nyiltam megmondani, de utalgattam rá, hogy elhanyagolva érzem magam...akkor együtt tölt felev pár órát...és minden megy a régi minta szerint. értem, hogy ő ebben nőtt fel, ez a természetes neki...viszont én pedig így nem tudok élni :( És gyereket szeretne...de ettől végképp félek, hogy úgysme lenne rá semmi ideje.

Viszont szeretem őt, ő is engem, rengeteget tettünk egymásért. De gondolom, ha így áll a helyzet, nincs más megoldás, mint hogy elhagyjam.



2016. szept. 1. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A föld, a gazdaság fertőző betegség. Kevesen hajlamosak rá, hogy elkapják, de akit maga alá teper, sohasem szabadul tőle. Nagyon sokáig városi gyerek voltam, csak amikor a gyerekeim megnőttek, s kirepültek, akkor költöztem végre vidékre, s kezdtem gazdálkodni. Sajnos csak 12 évig ment a bicikli, aztán ki kellett jönnünk Németországba. Azóta csak vegetálok. Nyolcféle végzettségem van, sokfelé dolgoztam életemben, és minden munkát szerettem/szeretek csinálni, lett légyen fizikai, vagy szellemi. De a gazdaélet az egyedüli örök szerelem.

Aki nem próbálta, vagy nem szívvel csinálta, sohasem fogja ezt megérteni. Ő csak egy rabszolgát lát, aki éjt nappallá téve gürizik, s közben elfelejt élni. Nem, nem felejt el! A gazdaélet minden perce ALKOTÁS, és ez az a gépszíj, ami nagyon el tudja kapni az embert.

Szomorú dolog ez, kérdező, de nagyon nem illetek össze. Minél előbb belátjátok ezt, annál nagyobb esélyetek lesz boldogan élni - valaki mással.

2016. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Valóban nem hajlok arra, hogy egy nyolc órás meló után, hulla fáradtan még dolgozzak a földön, hétvégén meg hajnalban keljek meggyet szedni. Igazatok van, nem fog menni.
2016. szept. 4. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!