Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldas erre?

Figyelt kérdés

Maricusban osszejottem egy nalam 10 evvel idosebbb novel.

Nagyon egymasba szerettunk, ereztem a reszerol is, de 3 honap utan szakittotunk, mert allitasa szerint, En adtam neki vissza a hitet, hogy tudjon szeretni, es bizni a ferfiakban, de egy bulin, ahol az en barati kozossegem volt, kitalalta, hogy en megcsalom Ot a legjobb baratom baratnojevel. Tehat szakittunk, nem is beszeltunk 2 honapig, O keresett, de en nem valaszoltam neki. Augusztus elejen, kaptam egy email tole, ami annyira meghatott, hogy elmentem hozza. En erzem , hogy nagyon szeretem Ot, es azt is ereztem a talalkozaskor, hogy O is hasonloan erez irantam. Most jelenleg tavol vagyunk egymastol, nem tudunk valalkozni az interneten tartjuk a kapcsolatot. Az elmult hetvegen ismet elmentem bulizni a baratimmal, ugyan az a tarsasag volt, a no tudott rola, hogy hova megyek, es kikkel fogok egyutt lenni. Mai nap ott tart a dolog, hogy kozolte velem a no, hogy nem hisz nekem, szerinte hazudok stb. Ugy gondolom (nem biztos, hogy erzem), hogy neki van egy masik szemely akivel alakul valami kozottuk, de allitasa szerint nincs senki mas, es nem is volt neki, azalatt az ido alatt, mikor nem beszeltunk. Annyit mondott meg, hogy neki egy olyan ferfira van szuksege, aki szereti, es nem hazudik neki. De ha O "fullent" az jelenteklen, mert csak a problema elkerulese miatt teszi, ne legyen konfliktus kozottunk. Irtam neki egy uzenetet,hogy legyen szives es oszinten mondja el, hogy akkor mi is van koztunk es, hogy van-e valaki a kepben, mert szerintem igy a korrekt. A hetvegeig nem tudunk talalkozni, es engem nagyon zavar ez a helyzet, hogy ott tartunk, hogy En hazudok, es csak kihasznalom ot, pedig ez nem igy van. Arrol nem tehetek, hogy a nok vonzodnak hozzam, keresik a tarsasagom... De ezt a not szeretem, kepes vagyok megvaltozni, viszont nem leszek egy papucs ember, hogy elturjem azt, hogy hazugsaggal vadol meg az az ember , aki a jovo kepet jelenti szamomra. Tudja,hogy nem vagyok hive annak, hogy egy szakitas utan letezik baratsag, kozben erdeklodik a munkam irant, minden nap keres.Egesz nap chatelunk, de a problema fennt all.



2016. aug. 23. 12:33
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Tiszta víz a pohárba!

Elmondod neki, hogy most kenyértörés lesz, eszerint válasszon. Ha veled akar lenni, akkor megbíznia is meg kell. Ezzel a vádaskodással megöli a kapcsolatotok. Szóval, ha valami mélyebb gyökere van ennek akkor azt beszéljétek át és lépjen túl rajta.

Vagy hagyjon téged békén és korrektül mentek tovább. Innentől mindenhonnan letiltod, mert nem vagy kíváncsi rá.

2016. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Orulok a valaszodnak, en is hasonlokkepen latom a dolgot. En leirtam neki, hogy beszelgetni kellene, majd eldonti , hogy keres-e vagy nem. Nekem jelenleg a munkam a legfontosabb az eletemben, viszont igy nem konnyu a dolog,hogy tele vagyok kerdojelekkel, es idegesitem egy olyan dolgon, ami tok felesleges, mert en tisztesseges ember vagyok vad idegenekkel is, nemhogy azzal aki irant vannak erzelmeim is. Majd megkeres vagy nem, tudja hol lakom, es ha tenyleg szeret es kellek neki, meg fog keresni, ha mar a neten nem valaszol.
2016. aug. 23. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel tudja vállalni a közöttetek lévő korkülönbséget? Nem lehetséges, hogy ez miatt generálja a kitalált problémát?
2016. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neha ugy viselkedik, mint egy kamasz. Ezek a hangulatingadozasok nem tudom miert vannak, de annyit tudok, hogy hasonloan rossz gyerekkora volt,mint nekem, es csalodott a ferfiakban is. Gondolom ezert hitetlen, viszont nem tudom miert kell hazudni es mast hazugsaggal vadolni. Nem akarok es nem leszek egy szamar es papucs kevereke, ha nem sikerult kozos nevezore jutni es felnotten oszinten beszelni egymassal, komolyan letiltom mindenhonnan, es kitorlom a memoriambol.
2016. aug. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!