Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy valaki aputestu?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam errol a kifejezesrol,de nem tudom mit jelent! Sok helyen azt irtak a neten,hogy aki ilyen,az az eretebb gondolkodasu noknek tetszik inkabb,illetve a teltebb lanyok is szeretik oket! Ez igaz szerintetek? :o :/

2016. szept. 1. 21:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lejonardó Dí Kaprícsió.
2016. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#10 A linkelt kepeken van kover es izmos egyen is most ki melyikre gondolt! Amugy meg nem a sulytol,hanem a testzsitszazalek magas aranyatol lesz valaki dagi mackos kover! Egy bmi vel csak sulyt lehet merni izomaranyt nem! Amugy engem nem zavarnak a normalis kover emberek foleg ha nincsenek elszallva maguktol es nem sirnak a gonosz fitness orultekrol akik bantjak szegeny dagikat.
2016. szept. 1. 22:34
 13/20 anonim ***** válasza:
Szándékosan mondtam kilót. Az emberek magassága eltér és a hízásra való hajlamosságuk is, innentől kezdve a BMI indexes össze hasonlítás is értelmetlen.
2016. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :P a kis poci nem gond :) 20/L
2016. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 akkor en minek nevezzem magam van rajtam kb 5kg zsirtobblet mellette viszonylag izmos vagyok? A dagadt es az izmos kevereke vagyok! :D Eredetileg ez volt a mackos,ha jol tudom.
2016. szept. 2. 04:22
 16/20 A kérdező kommentje:
#13 a testzsir szazalek viszonylag jobb mutato!
2016. szept. 2. 04:23
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem izmos, kicsit "lötyi", picit túlsúlyos, de még nem kifejezetten hájas. Nekem bejön ez a testtípus, de nem hiszem attól magam érettebbnek, hogy nem az izmos pasik jönnek be, csak ilyen az ízlésem. Az ízlése miatt megítélni vkit elég korlátolt dolog.
2016. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Löttyed, megereszkedett, túlsúlyos, pocakos. Az a testalkat ahova a legtöbb férfi kb. 40 éves korára jut el. Épp azért hívják aputestnek, mert a legtöbb apukának ilyen teste van már.
2016. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 tehát akkor az igénytelen-sohasem sportolt,enyhén dagadt gyenge fizikumú pasikat nevezik annak.Így már értem. Gondolom nem egy nőideál ez a típus. :D
2016. szept. 3. 21:59
 20/20 anonim ***** válasza:

Ezek izgatnak fel a legjobban. Egy ilyen testű férfi mellett érezném magam "biztonságban".

Isteni lehet egy hasonlóhoz hozzábújni. :D


[link]


[link]


[link]


[link]


Számomra ezek az igazán férfias testek.:)

2016. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!