Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor kettesben töltitek a napjaitokat a barátnőtökkel (van, aki ugye együtt él már vele), akkor milyen programokat szerveztek, ha éppen nem intimebb dolgok történnek az ágyban és akkor, ha kevés a barát? Tehát milyen közös programok vannak?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy unatkozzon mellettem a párom (2 hónapja vagyunk együtt).
2016. szept. 2. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulás, hajókázás, állatkert,vidámpark (ha van a közelben), uszoda, aquapark,biliárd, bowling,poker, bicajozás....elég?:-)
2016. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
az egyes jokat irt, otthon pedig egyutt filmezni, zenelni, zuhanyozni, takaritani, fozni, egymasnak felolvasni lehet.
2016. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó időben sátorozás,horgászat,piknik,vagy étterem egy másik városban.
2016. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi már együtt élünk a párommal hétköznap dolgozunk este mikor haza érünk eszünk,fözünk ha úgy van. Van,hogy elmegyünk fagyira sétálni vagy csak filmezünk,pihenünk. Hétvégén elmegyünk kirándulni,állatkert,tópart stb együtt fözünk van,hogy elmegyünk vacsizni. Vagy haza látogatunk a szülökhez
2016. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Tescoba szoktunk elsétálni, vagy a sarki kocsmába, meg néha anyjáékhoz tévét nézni.
2016. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
semmiet, felnőtt ember el tudja magát foglalni, én meg nem vagyok bohóc, hogy szórakoztassam.
2016. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kivancsi vagyok, miert kaptam a lepontozast.


ha ez nem tetszik, tolem tevet is nezhettek, mint mindenki mas.


2

2016. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!