Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan zárt helyet javasolni, ahol egy pár együtt tölthet kettesben pár órát?

Figyelt kérdés
Akár valami fél napra kivehető szálloda vagy panzió vagy ilyesmi szolgáltatásra gondolok, ahol 1-2 órát együtt lehet lenni kettesben. És persze biztonságban, ahol nem lát meg senki
2014. okt. 14. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
De szanalmasok, nincs hol dugnotok. Faszom ki van mar az ilyen parokbol, utcan, zebran, mindehol csak masznak egymasra nyilvanos helyeken annyira kanosak.
2014. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Híd alatt
2014. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Zárt helyet említettem és a leírásban kifejtettem, hogy panzióra vagy szállodára gondolok.


A kérdésem nem a nyilvános egymásra mászásra vonatkozott

2014. okt. 14. 00:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Pince, minden lakótelepi srác itt kezdi tizenévesen.

Aztán fater kocsija, majd a garázs.

Ahogy elköltöztünk kertesbe, ott már az emeleti saját szobámba, néha a nővéremébe.

Aztán persze akadt olyan, hogy a csaj hugáéba, mert senki se volt náluk, és neki nyikorgott eléggé. :)

Akadt olyan, hogy a barátnőjénél, amíg leugrott a boltba kis nasiért. :)

Szóval mindenütt lehet, nem a hely számít.

Ha annyira nincs, menjetek ki az erdőbe, a héten még szép idő lesz.

2014. okt. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, kihagytam. Barátom telkén nagyon sokat csináltuk. Elkértem a kulcsot, és másnap vittem neki vigyorogva, 4 sör kíséretében. :) Aztán átbeszéltük, milyen szép is az élet. :D
2014. okt. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5000/óra, ennyiért kiadom az egyik szobánkat. De nem okozhattok semmilyen kárt, és nem használhatjátok az eszközöket kielégítésre.
2014. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5000/óra? Ennyiért bárhol talál, még olcsóbban is.

És ott még használhatják is az eszközöket kielégítésre.

2014. okt. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az olx és jófogás tele van ezzel az albérlet hirdetéseknél.


"Van kivel, de nincs hol? " címszóval.

2014. okt. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!