Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott mar valakivel a parja az egyetem miatt?

Figyelt kérdés
Most kezdodott a 2. evem az egyetemen. A baratom ma reggel kidobott, mert idegesiti, hogy erre fog megint elmenni minden idom, meg, hogy bulizni jarok majd. Szerinte a tavaly alkotott velemenye (miszerint az egyetem egy folosleges sz.r, ami tonkreteszi majd a kapcsolatunkat), nekem eleve olyan elozekenynek kellett volna lennem, hogy otthagyom es keresek valami normalis munkat. Hogy oszinte legyek most marha pipa vagyok. Nagyon sokat tanulatm, hogy bekeruljek, meg tobbet, hogy bent maradjak, es nyilvan a legjobb jegyekre torekedtem. A bulikrol annyit, hogy nekem igenis volt kedvem menni, kirugni a hambol, sok a feszultseg, hataridok, stressz es igenis szukseg van lazitasra, beszelgetesre, egy italra stb. De nem erti meg. Ha hivtam magammal az se volt jo. Meg azt is megkaptam, hogy egy nagyon f..sag amit tanulok, es amugy se legyek tul okos, mert az nem jo...
2016. szept. 2. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem ,bar az enyem szerint is hulyek jarnak egyetemre
2016. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ami engem erdekel, ahoz egyetem kell. Most hagytam volna ott, mert szerinte hulyeseg?
2016. szept. 2. 18:38
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

ha a párod szeretne,akkor nem csinálta volna ezt.

én is egyetemre járok, míg a barátom nem. nehezen érzi ő is át a helyzetet,de támogat benne. ő örül neki,hogy vannak céljaim és nem takarítóként vagy gyári munkásként képzelem el a jövőmet..persze tudom,hogy vannak más lehetőségek is a diplomán kívül, de nekem csak érettségim van,azzal nem kellenék sehova,csak gyárba.. inkább tanulok most még 3-5 évet,de utána jobb lesz,remélhetőleg jó munkám lesz ,olyan amit szeretek és olyan ami azért fizet.

a barátom is úgy van vele,hogy megéri ez a pár év, meg látja,hogy szeretem,tanulok stb. hiába nem járt egyetemre , mégis tudja,hogy nekem fontos és nem kér olyat,hogy hagyjam ott.szóval szerintem nem normális,amit a barátod csinált.

tényleg,ha komolyan tervezne veled,akkor jót akarna neked.arról nem is beszélve,hogyha ott hagynád az egyetemet ahogy tanácsolta,akkor vissza kéne fizetned a tandíjat -.-

a bulik meg az egyetemi élet részei. gondolom nem minden nap mentél,hanem szakítottál rá is időt+ őt is hívtad a bulikba.

"amugy se legyek tul okos, mert az nem jo..."

erről inkább le sem írom a véleményem.. komolyan,jobb lesz neked nélküle.. önző f.*sz az ilyen

2016. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nyilvan nem kellett volna otthagynod a sulit.. Csak azt mondtam,hogy amit a baratod gondol az nem teljesen egyedi eset. En is jartam egyetemre. Ennyire nem volt ellene a baratom,de szerinte hulyeseg az egesz.

te meg jobban jarsz igy. Olyan emberrel legyel aki nem teljesen lehuz,hanem tamogat.

2016. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Az a helyzet, hogy ő nem szeretett. Ő magát szerette, és csak magának akart minél könnyebben minél nagyobb élvezetet.

Ha valaki tényleg SZERET, akkor azt szeretné, hogy neked a legjobb legyen, és elérd a céljaidat. Nem pedig csak azt fogja nézni, hogy neki mi a legkényelmesebb.

Ha valaki szeret, akkor támogat, hogy minél sikeresebb legyél, továbbá tiszteli, vagy legalábbis elfogadja a céljaidat. Róla ez egyáltalán nem mondható el.

Meg ne sértődj, de szerintem egyébként sem való hozzád ő... túlságosan .... bocs a kifejezésért, de buta. Szűk látókörű, kicsinyes és önző.

2016. szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak nehez :( valamiert megis szerettem :( ne tudd meg milyen hisztit levagott legutobb amikor vizsgaidoszak volt, hogy nem tudok orakra elmenni vele. Most egy idore eleg a pasikbol. O a masodik ilyen lehuzo baratom(a 2-bol).
2016. szept. 2. 19:06
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenektől jobb megszabadulni (tapasztalat), ne hagyd, hogy a tanulási lehetőséget, jobb jövőt, életet, életélvezést elvegye egy ilyen emberke, aki nem tudja értékelni, sőt lenézi..
2016. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

az az ő dolga, hogy mit gondol az egyetemről, nyilván te se kényszeríted rá a saját véleményedet, szóval neki se kéne

nem hisztiznie kéne, hanem támogatni ha nehezebb időszakod van

amúgy nem értem mit nem lehet azon felfogni, hogy neked ez szükséges ahhoz, hogy utána azzal foglalkozz, amivel szeretnél


és mi az, hogy a nő ne legyen okos, mert az nem jó? na én legkésőbb ezután dobtam volna

vizsgaidőszakban jó lehet a sok tanulás és stressz mellett még az ő nyavalygását hallgatni


nem tudom mit tanulsz, de még ha "büfészakra" is jársz sincs joga hozzá, hogy azt mondja, hogy hagyd ott és inkább dolgozz

2016. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Jobb ha megszabadulsz tole

Siman kisebsegi erzese van mert te tanulsz

Ne busulj lesz msjd egy okos fiu aki pont hozzad valo.

2016. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne is bánd, hogy kidobott ez a tanulatlan tuskó paraszt. Nyilván égett volna a pofája, hogy ő egy buta suttyó, a barátnője meg egy diplomás nő.
2016. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!