Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott mar valakivel a parja az egyetem miatt?

Figyelt kérdés
Most kezdodott a 2. evem az egyetemen. A baratom ma reggel kidobott, mert idegesiti, hogy erre fog megint elmenni minden idom, meg, hogy bulizni jarok majd. Szerinte a tavaly alkotott velemenye (miszerint az egyetem egy folosleges sz.r, ami tonkreteszi majd a kapcsolatunkat), nekem eleve olyan elozekenynek kellett volna lennem, hogy otthagyom es keresek valami normalis munkat. Hogy oszinte legyek most marha pipa vagyok. Nagyon sokat tanulatm, hogy bekeruljek, meg tobbet, hogy bent maradjak, es nyilvan a legjobb jegyekre torekedtem. A bulikrol annyit, hogy nekem igenis volt kedvem menni, kirugni a hambol, sok a feszultseg, hataridok, stressz es igenis szukseg van lazitasra, beszelgetesre, egy italra stb. De nem erti meg. Ha hivtam magammal az se volt jo. Meg azt is megkaptam, hogy egy nagyon f..sag amit tanulok, es amugy se legyek tul okos, mert az nem jo...
2016. szept. 2. 18:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én 3 éve jártam hasonló cipőben. Annyi hogy engem egyetem előtt hagyott el, olyan indokokkal, hogy úgyis megcsalnám, vagy hogy ő kevés nekem. Így utólag belegondolva tényleg visszahúzott volna, mert nem lehetett volna szociális életem mellette, (szerintem egyetemen lehet fontosabb kapcsolatokat kiépíteni), de akkor nagyon nagy tragédiaként éltem meg. Szerencsére 2 éve boldog párkapcsolatban élek, aki elfogadja, és támogatja a döntéseim. :) Kívánom, hogy te is lépj túl ezen a fájdalmon, és találd meg azt, aki támogatja a pályafutásodat :)
2016. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a kisgyereket,van igazság benne,hogy az egyetem elbutít,igen de az elv amit vall az k..va gáz,gondolom semmi ambíciója így van a világba bruttó 300 és a sör meg van akkor minden hepi.

Na ez az ami gáz.

2016. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

" amugy se legyek tul okos, mert az nem jo..."


- hát őt ez a veszély nem fenyegeti.

Simán irigy, meg komplexusos, nem kéne, hogy baj legyen, hogy te többet tanulsz, de hát van aki inkább visszahúzná a párját, mert az egyszerűbb.

2016. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%
Őszintén, egyetemre járó csajnak, mi a fenének komoly kapcsolat, főleg, ha nem helyben van az egyetem.
2016. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

jól megjártad ezzel a pasival.

de reméljük talál magának egy olyan nőt,amilyet akar. legyen buta és ne törekedjen a jobb életre,elégedjen meg a 8 általánossal. mert a leírtak alapján ilyen kéne neki.

te meg remélhetőleg találsz olyat aki értékeli,hogy tanulsz és támogat benne. :) sok sikert!

2016. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves valaszokat! Kellemesen csalodtam :)
2016. szept. 2. 22:34
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem 4 éves kapcsolatomnak lett vége az egyetem miatt is. Nincs azzal probléma, ha valaki nem járt egyetemre, de szoruljon már bele annyi empátia, hogy átérezze min megy keresztül egy átlag egyetemista egy vizsgaidőszakban. Exem sohasem tudta ezt megérteni, azóta kerülöm a hozzá hasonló embereket. Természetesen szerencsére vannak olyan emberek is, akik életükben nem jártak egyetemre, pl. anyukám, mégis átérzi, hogy min megyek keresztül.

Mondjuk én ritkán jártam/járok bulizni, mert végig dolgozom az óráim mellett, persze ez sem tetszett neki akkor, főleg hogy éjszaka dolgozott, így a találkozóink igencsak megritkultak, mivel állandóan nekem kellett hozzá átmenni, ami hétköznap marhára nem volt kényelmes. Hímnemű csoporttársaimra állandóan féltékeny volt, meg volt róla győződve, hogy én megcsalom az egyikkel, elmondása szerint többször elképzelt már minket ebben a szituációban.

A végén ő lett az, aki megcsalt és szakításunk után két nappal összejött mással. Nem bánom, azóta sokkal jobb lett minden, kinyílt a világ. Voltam külföldön cserediák, sok új embert ismertem meg és tudok a tanulmányaimra meg a munkámra is rendesen koncentrálni. Csak a hülye rokonok ne hoznák fel állandóan így másfél évvel a szakítás után is, hogy jaj az exem így, az exem úgy.

22N

2016. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Frusztrált, irigy, komplexusos. Lapát.

Meg ez a duma, ha túl okos vagy nem jó :D :D Vicc...épp ha top 1 lennél a saját területeden, az lenne a legjobb.

2016. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet, hogy ő miért nem tanul tovább - attól még lehetne jó fej. Az IQ, meg főleg az érzelmi intelligencia nem a képezettség függvénye.

Nem a tanulással van a baja, hanem hogy nem annyi az életed, hogy őt nézegeted egész nap.

2016. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!