Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ennyit számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyit számít a mellméret?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve járunk, és sokszor megdicsér, hogy szép vagyok, viszont rendszeresen megjegyzést tesz a mellméretemre (pl: tudod hova kéne híznod? mellre) és áradozik nagymellű csajokról, hogy milyen bomba testük van. Pedig annak ellenére hogy valóban kicsi a mellem a többi testrészem rendben van. Komolyan számít? Ettől kevesebbnek kéne magam éreznem?

[link]

[link]


2016. szept. 3. 23:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom miért, de úgy látszik neked pont ez a bunkó kell. Szóval vagy hozzászoksz, hogy ez a helyzet, vagy megpróbálsz beszélni erről vele (mert bármilyen hihetetlen, ezt nem velünk kellene tudatnod), vagy keresel valakit, akinek nem számít a mellméret.
2016. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
19%
#11: Nem csak neki! Sokuk az ilyen gyökerekhez ragaszkodik, mint amilyen a kérdező hapsija is.
2016. szept. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

"rendszeresen megjegyzést tesz a mellméretemre ... és áradozik nagymellű csajokról, hogy milyen bomba testük van"


Megpróbáltam elképzelni, hogy ő hogy reagálna, ha rendszeresen megjegyzéseket tennél a farok méretére, és - az ő genetikailag meghatározott adottságaitól függően - áradoznál a nála nagyobb vagy kisebb péniszű férfikról.


Az eredeti kérdésnél maradva, - és tényleg minden bántó szándék nélkül - neked szerintem nem a mellméreteddel lenne érdemes foglalkoznod, hanem az egészséges önbecsüléseddel, hogy egyszer legyen esélyed olyan kapcsolatra, ahol a férfi szeret és elfogad olyannak, amilyen vagy, és nem aláz meg azzal, hogy nagy mellű nőkről áradozik neked.


(Ennél már a hat éves unokaöcsémnek is több érzelmi intelligenciája van.)


(Az alakodon pedig nem fog múlni, szerintem nagyon csinos vagy.)

2016. szept. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%

Ennek a pasinak hol volt a szeme, mikor Téged választott? Feltételezem, hogy nem az alatt az idő alatt mentek össze, mialatt Veled volt... Tehát látnia kellett.Ha nagy mellméretű csajokat akar, akkor válasszon olyat. Nem tudom, hogy akkor miért Téged választott?

Hagyd ott a pitsába és válasszon magának egy nagyobb mellűt, Te pedig keresgélj tovább, mert vannak akiknek meg pont Te vagy az ideálja. ;)

2016. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13%
Menj el orvoshoz és rakass be szilikont .Persze a pasid fizesse.
2016. szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Őszintén szerintem teljesen rendben vagy.

Jó alakod van (vékony de formás) szép a hajad szóval biztos teljesen rendben vagy:)


A mell méret annyira lényegtelen szerintem... jó persze egy kicsi legyen legalább mert mégis, de azért egy szép lány nem lesz kevésbé szép attól ha nincs D-s melle hanem mondjuk B-s:)


Ff

2016. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem így vagy jó ahogy vagy. A pasid meg egy bunkó. Ha neki egy nagy lógó mellű csak kell akkor menjen keressen magának olyat. Nekem jobban tetszenek az olyan cickók mint amilyen neked is van kicsi, de feszes. Gondolom melltartó nélkül is ugyanugy állnak. Ha meg mégegyszer megjegyzést tesz a melledre nyugodtan mondhatod neki, hogy neki meg a farkára kellene híznia. Ha meg ezen besértődik akkor el tudod neki magyarázni, hogy neked ugyanilyen rosszúl esik mikor a mellméretedet kritizálja. Vágj neki vissza ne hagyd, hogy letörje az önbizalmad, egyébként is ha le akarja törni az önbizalmad akkor nem te kellesz neki hanem egy visszahúzódó csendes csaj aki ugrik minden kívánságára, de ígérd meg nem leszel olyan. Inkább hagyd el minthogy megvaltoztasson.
2016. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

A barátod tényleg nagyon gyökér... Valóban kis melleid vannak, de erről nem tehetsz, az alakod összességében pedig irigylésre méltó.

Beszélj vele arról, őszintén, hogy ez neked milyen rosszul esik, hiszen jogosan esik rosszul. Nem arról van szó, hogy pl. felszedtél 20 kilót a kapcsolat alatt és amiatt b*sztat...

Ha pedig nem hagyja abba a piszkálódást, szerintem engedd útjára. Nagyon rossz ám egy önbizalom romboló kapcsolatban lenni, mert az ember a párjától várná el, hogy a legszebbnek lássa.

A képek alapján amúgy is találnál 10 másik pasit aki ráadásul megbecsül.

18/L

2016. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Ennyit számít, hogy milyen pasival vagy együtt.

Nem kell neked ezt hallgatni. Én már rég kivágtam volna, hogy keressen valami bögyörixet.

Pl. Nekem két gyerek után, súlyfelesleggel messze nincs jó alkalom, de a férjem csak bókol. Egyszer nem áradozott a feszes, vékony lányokról.


Az alakodról annyit, hogy pont az az alkat vagy, aki majd 40 évesen is legfeljebb 30-nak látszik, bikiniben is. Ne legyél ilyen önbizalom hiányos egy bunkó miatt!

2016. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ez a popó kárpótolja őt pedig. A probléma vele van nem veled. Nagyon is jó alakod van, érdemes lenne valamit beszólni ilyen megnyilvánuláskor mondjuk, hogy "kösz te paraszt igazán jól esik ezt hallani." kitudja lehet észhez tér.
2016. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!