Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy valaki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki szereti a másikat mégis rosszul bánik vele valamilyen okból?

Figyelt kérdés

Olyanok válasza érdekel legfőképp akik szeretik a párjukat mégis csúnyán bánnak a szeretett nővel/férfival.

Okot is írjatok hogy miért, illetve kort, nemet.



2016. szept. 6. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

ÉN fiatalon bántam "rosszul" a "párommal". Első komolyabb kapcsolatom volt 16 évesen és a srácot valamiért "alsóbbrendűnek " éreztem magamhoz képest,úgy éreztem megtehetem azt,hogy megcsaljam(csók) vagy esetleg úgy beszéljek vele ahogy nekem tetszik. Pedig a srác nagyon szerelmes volt belém és igazából én is "szerettem" ,de még túl éretlen voltam és utólag bele gondolva tele voltam önértékelési gondokkal,mert igazából azért csaltam meg,hogy önigazoljam magam,hogy kellek másnak is és azért éreztettem vele szóban,hogy én vagyok a Jani,mert valójában egy senkinek éreztem magam,és végre valaki aki tudom,hogy 100%,hogy eltűr nekem mindent azzal bánhatok így.

JA persze visszakaptam mástól pár évvel később,de azt hiszem 100X durvábban.

2016. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És te hagytad el vagy ő téged? Köszi a választ :)
2016. szept. 6. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is van valami hasonló eset, de ez nem direkt történik. Sajnos vannak dolgok amikben kicsit másak az igényeink és bár a párom szeret engem akaratlanul is nagyon meg tud néhány dologgal bántani. Pl. Az évfordulónk napján programja lett volna ezért mondtam, hogy jó akkor egy nappal tartsuk meg előbb aztán később kiderült, hogy betáblázta az egész hetet. Én teljesen össze voltam törve ez nekem baromira rosszul esett, de végül mikor megbeszéltük kiderült, hogy neki az évfordulók nem jelentenek túl sokat, legalábbis biztos nem annyit, mint nekem. Persze ezt sem szándákosan csinálta, csak nem gondolta, hogy ez nekem tényleg ennyire sokat jelentene.

24/L

2016. szept. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok én szakítottam vele. Ahol viszont velem bántak rosszul ott inkább a másik fél volt az aki jobban akarta a szétválást.
2016. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka ahol nincs ilyen.

Rendszeresen is sok kapcsolatban van.

2016. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent a te olvasatodban a "rosszul bánik vele" kifejezés? Testi erőszakot alkalmaz, megcsalja, hazudik neki, megbántja... Mégis mire gondolsz?
2016. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem testi, lelki bántalmakra gondolok. Sokszor megbántja, önző vele szemben, nem figyel rá oda stb stb
2016. okt. 3. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen helyzetben nem beszélhetünk szerelemről.
2016. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!