Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem létezik véletlen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem létezik véletlen olyan szépnek tartott lány, aki a rondább fiúkra bukik valamilyen oknál fogva? Ha mégis létezik mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem az egyik barátnőm nagyon szép, elég sok pasija volt és szinte mindenki szerint csúnyákkal járt... most se valami jóképűvel jár

az oka: más az ízlése

2013. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyik barátném mondta: Egy pasi minél jobb képűbb, annál jobban ragadnak rá a nők, és ezáltal annál valószínűbb hogy meg is csalja.

Szóval ha egy srác kevésbé néz ki jobban, jobban megmarad egy nő mellett!

2013. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azoknak, akikben eltorpul a felszinesseg, sokszor megtetszhetnek olyan fiuk is, akik nem mondhatok kifejezetten jokepunek. Ha magambol indulok ki, nekem szoktak ilyen fiuk is tetszeni; nem az a szamit hogy mennyire nez ki jol, a kulsejeben is inkabb a stilusa fog meg es hogy van-e benne valami kulonleges. Ennek ellenere probaltam mar kapcsolatot epiteni olyan fiuval, aki kulsoleg nem fogott meg, belsoleg viszont annal inkabb. Sajnos hiaba szerettem volna, nem sikerult tobbet erezni iranta. Ezt sokan felszinesnek tartjak, en viszont ennek karan tanultam meg hogy azert a kulso vonzodasnak is klappolnia kell. Viszont a lec nem mindenkinel olyan magas, mint gondolnad; sot, sok onbizalomhianyos lany van akik szinten nem a kiemelkedoen helyes fiukat partoljak. (Ekezethianyert, hibakert bocsi, a mobil atka.)
2013. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát bizony nekem is egy gyönyörű csaj tetszik most és képes mindenféle kis nyomorékkal összejönni, miközben csak a külső számit neki. Mások pedig kérdezik, hogy mért nem jövök össze vele, és meg csak pislogok, mert párszor már próbálkoztam közeledni, de mindig közömbös volt, és egyáltalán nem akart kisegiteni, vagyis normálisan válaszolni. Az az oka, hogy nem normális.
2013. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erről van szó, nem mindenkinek egyenlő arányban van a külső külső-belső fontossága, másfelől van benne valami amit az egyik kommentelő írt, de gondoljunk bele! Ha egy csomó nő gondolkodik így, hogy azért jönne össze egy kevésbé helyes sráccal mert kisebb eséllyel csalná meg, a végén az derülne ki, hogy mire a nő észbe kap, addig már egy csomó bombázó csaja lenne a srácnak :D Másfelől meg a külső-belső arány fontossága is eltérő, és ezeken felül sem mindenki ugyan azt a külső/belső tulajdonságot tartja fontosnak! Hiszen egy "átlag" ember akinek van némi objektivitása, nagyjából megtudná mondani hogy szerinte kit, mennyire gondolnának vonzónak, ettől függetlenül mégis relatív dolog! Hiszen velem is akarhatna azért össze jönni egy csaj mert hogy nem gondol olyan helyesnek, közben meg más csinos nők lehet hogy pont odáig lennének hogy milyen vonzó meg férfias vagyok...... Valójába engem is gondolhatna őszintén helyesnek, egy akármilyen nő, vagy éppen nem helyesnek szintén akármilyen nő..... Az meg a másik hogy csajozáshoz nagy részt amúgy is önbizalom kell, mert ha egy helyes srác nem csajozik, nem nagyon fognak maguktól ölébe ugrani a nők, viszont ha egy kevésbé vonzó srác kitartóan csajozna a barátnője mellett, simán fölszedhetne ő is csajokat, tehát....

Tehát akkor a nőknek ha annyira biztosra akarnának mennyi, nem a külsőt kéne nézniük, mert az amúgy is relatív! Hanem azt hogy nulla legyen a srác önbizalma és ne merjen még csajozni sem, csak ahhoz az ölébe kéne ugrani, attól meg lehet hogy akkora löketet kapna, hogy önbizalma 100%-on lenne és el kezdene csajozni mint egy gép...... :D

Tehát valójában akárki megcsalhatna akárkit, és nem azt kéne néznie a legtöbb embernek hogy csak legyen valakije azt jól van, hanem megismerni előtte minél jobban hogy az ember szinte automatikusan tudja hogy a másik nem fogja megcsalni, mindegy, puszit a méhecskéknek, és véres csókot a lomposokra! :D


23/Bikaherceg aláz :)

2013. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak annyit akarok mondani hogy a szép, meg a szépnek tartott más kategória...
2013. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért egy szépnek tartott nő, csak nem lehet rossz nő!

Akiről sokan úgy gondolják hogy jó nő!

Másfelől nekem és, mindenki másnak sem feltétlenül fog álomnőnek számítani, akár egy 180 centi magas modell alkatú nő.... ha például szép arca van, de engem mégsem fog meg, lehet hogy sokkal szebbnek fogok egy duci már már kövér nőt találni, ha nagyon szép szexi és "selymes" "babaarca" van, tehát szerintem ezen így fölösleges lovagolni, mert tök relatív dolog.

2013. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor megismertem a párom őszintén szólva külsőre nem volt az esetem. Interneten ismertük meg egymást, szóval csak képet láttam róla. Elkezdtem vele beszélgetni, és annyira jól elvoltunk 10perc után mintha évek óta ismernénk egymást. Randit kért, én elfogadtam. Mikor találkoztunk sem tetszett túlságosan. Aztán mégis összejöttem vele, mert közös hullámhosszon voltunk. És még az illata is tetszett. Azóta is együtt vagyok vele, immáron 3. éve, és most már ő a leghelyesebb nekem a világon.
2013. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyszerű: Nem nézi a külsőt. Én is ilyen vagyok, barátnőm is ilyen, én ő gyönyörű:)
2013. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én ilyen fiúkra bukom:) 15/L
2015. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!