Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra ráírt az exe, most ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra ráírt az exe, most ezen ki kéne akadnom? 20/f

Figyelt kérdés
Az exével akivel hol egyutt voltak hol nem egy éven keresztül. Újra ráírt a barátnőmre,mert tudom hogy ott ilyen sok fellangolas es szakitas volt. A srác le is tiltotta ot egy eve de most visszavonta és ráírt elkezdett vele beszélni. Ma is irta,hogy hogy van stb.. Sztetek ki kene akadnom? Engem zavar mert őszintén szólva én le lettem állítva minden szempontból, hogy ne beszéljek egy lany ismerőssel sem ő meg csak úgy az exével... Mondtam ezt neki és azt mondta h jaj ne feltekenykedjek.. Hat bocs de nek féltékenykednék ha nem adnál rá okot.. Aztan eleg csalódottan elvaltunk ma suliban. Utana meg le se szart
2016. szept. 7. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd gyerek. Toled elvárja, túlzásba is viszi, mi az, hogy te nem beszelhetsz egy lany ismerőssel sem, o meg cseveg az exxel? Es meg te vagy hülyének nézve. En ebben a pillanatban kitornek a papucs szerepből, es nyugodtan beszélgess csak a lany ismeroseiddel, akik nem az exeid, mint neki!
2016. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudod indokolni, ez miért került a felnőtt párkapcsolat kategóriába?


Egyébként kérdésben a válasz: le se sza.r. Amit neki szabad, azt neked nem, és ha válaszolt is az exének, lassan újra fellángolnak.


Szerintem nem kell neked itt útban lenni, szépen tedd ki a csaj szűrét, hogy innentől levelezhet, akivel szeretne.

Nem azért, mert féltékeny vagy! Hanem mert ő nem veszi figyelembe a kérésed, pedig csak azt kérted, amit ő is tőled!

2016. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen barátnőm. hisztérikus rohamokat kapott azon hogy vannak lányismerőseim fbon. Még azon is leállt veszekedni hogy miért lájkolta ez meg az a képemet... Hát honnan tudjam miért lájkolta, meg kit érdekel, az számít hogy én kit szeretek nem? :D Na mindegy aztán a végén ő volt az aki megcsalt engem az exével.

Szóval szerintem az ilyen a nők azért viselkednek így mert saját maguk fordított helyzetben azért beszélgetnek az ellenkező nemmel mert akarnak valamit és a párjukból is ezt nézik ki. A barátnőd egy hülye p.icsa aki palira vesz téged csak mondom.

2016. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyen csajnak féléves fordulóra milyen ajandekot vigyek? Vagy vigyek mert én már nem tudom mitévő legyek
2016. szept. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!