Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ki kéne akadnom?

Figyelt kérdés

A barátom kijelentette,hogy nem akarja kitenni fb-n,hogy kapcsolatban vagyunk,mert ronda a profilképem...


Oké ne tegyük..de én úgy érzem szégyell..vagy gyerekes lennék?Nekem nem esett jól


2013. aug. 16. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

na ez a kapcsolat már jól kezdődik....

ha ilyen az eleje, akkor mi lesz később?

2013. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem kell kitenni, mert a facebook nem szint. Az az oldal is az önimádó csajok és páwák oldala lett, meg azoké akik egész nap hülyeségeket írnak ki. Tedd fel magadnak a kérdést: fontos, hogy ezek lássák? :D Az ismerőseid úgyis tudni fogják, mert elmondod nekik.
2013. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sir Sarcasm ***** válasza:
ki kéne.. főleg, ha te vagy a profilképeden, mert akkor téged rondázott le.
2013. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

GYIK pistike mód on: Mutasd a profilképed! *nyáladzás*

Egyébként, akkor nem szeret eléggé, bár nem a fb-n kéne élni ;/

2013. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyszeruen rondanak tart,szegyel!!Kuka :)
2013. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, ez azt jelenti, hogy szégyell mások előtt, ha igazán szeretne, akkor kitette volna, és ha bántanának, akkor megvédene. Azért beszéld meg vele a dolgot, hogy ezt ő hogy gondolja.
2013. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

mi van ,ha tényleg egy nem sikerült kép és igaza van,nem akarja,hogy ne egy valósághű kép legyen fent!!!!

nézzetek együtt egy másikat

2013. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Facebook tényleg nem szint, nem mérvadó, sőt! Amíg csak idáig olvastam a kérdést, nem volt vele gondom, viszont ez a ronda a profilképed? Konkrétan így mondta? Beszéld meg vele.
2013. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Didiiayer ***** válasza:
Ez szerintem senkinek se esne jól...Te vagy a profilképen amire azt mondta, hogy ronda? Ha igen és ezen kiakadtál akkor megtudom érteni, ezt megkéne beszélnetek.
2013. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Lehet tényleg ronda a profilképed, akkor én se tenném ki. Keressél előnyösebb profilképet, ahol jobban nézel ki. Ja és amúgy a facebook igenis sokat számít, mert az alapján megtudunk a másikról nagyon sok mindent már első klikkelésre is.
2013. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!