Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más nők képeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más nők képeit lájkolgatja? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A hírfolyamban mindig azt látom, hogy a női ismerőseinek állandóan belájkolja az új profilképét, amikor pedig én teszek ki valamit, hiába van fent, nem teszi. Persze olyankor is látom, hogy mindent mást belájkol. Meglehet, hogy gyerekes kérdés, de nekem igenis rosszul esik a dolog. Ne gyertek azzal, hogy nem facebook-on kell élni stb.
2016. szept. 8. 01:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
kevés vagy neki,és egy paraszt.
2016. szept. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem jövök azzal hogy nem a facebookon kell élni de ezt felfújni akkor is értelmetlen. A facebook az nem a valódi élet. Már önmagában komikus hogy vannak akik véresen komolyan veszik.
2016. szept. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem gondolod hogy egy kicsit szánalmas vagy?
2016. szept. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Az enyem is ezt csinalta. Ilyenkor keresek egy jo pasit az en idmeroseim kozul es vegiglikolom az osszes kepet. Foleg, ha felmeztelen , furdogatyas kepei is vannak. Azota erdekes modon kevesebbet likol... Illetve nem nagyon.

N

2016. szept. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Feltennék egy kérdést: a való életben velük van, vagy Te veled? Gondolom tudod a választ.
2016. szept. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

Atyám! És ezt a felnőtt kapcsolatok kategóriában?!?

Ne haragudj, de szánalmas vagy!

Én fejbe lőném magam aznap amikor ilyeneken elkezdenék lihegni, meg azt lesném a férjem mit lájkol...


Ha már annyi eszed sincs hogy megkézdezd tőle, nem is csodálom... én is inkább másokat lájkolgatnèk mint egy ilyen féltékeny komplexusos házisárkány növendéket!

😂

2016. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Ne hallgass itt a sok idiótára, nem vagy hülye, hogy aggódsz emiatt. Sajnos bunkó a párod, mert ha tetszik is neki xy, nem kéne ilyen nyíltan csinálnia a dolgokat. Én nekem az jutna eszembe ebben a helyzetben, hogy nem tisztel engem és talán én nem vagyok elég jó vagy mi a franc... Ezt mások is látják, s a facebook a kapcsolat megrontója szerintem egyébként és nem azért, mert olyan idióták vagyunk, hogy komolyan vesszük a like dolgot pl. Én biztos kivertem volna a huppot, ha nem egyszer nem egyet, ráadásul rám tesz magasról...

Add neki vissza! Én még még meg is osztogatnék pasikról képet. Lehet, hogy gyerekesnek tűnik, de tükröt kell mutatni valahogy!

2016. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Sok milliárdan irigylik a gondjaid itt a földön! Persze nem tudhatom mennyire komoly a kérdés, de megelőlegezem, hogy tényleg létezik ilyen ember, mint a kérdező.
2016. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Noren1989 ***** válasza:
11%

Én minden reggeli fappolásnál belájkolom néhány tök idegen csaj képét...persze nincs barátnőm, szóval legalább hiszti nem lesz belőle.


No, milyen képeket raksz ki? Cici, popsi kinnvan rendesen?

2016. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
A barátod valószínűleg nem szeret téged. Volt nekem is ilyen pasim. Másfél év alatt nem jutottunk előre,közben folyamatosan más nőkkel chatelt meg ilyenek. Dobtam!!!
2016. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!