Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom mas lanyok kepet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mas lanyok kepet lajkolgatja es jelolget mas lanyokat facebookon, egyszer mar ez miatt szet mentunk veszekedjek vele, lealljak vitatkoznibezzel vagy mit tegyek vagy mondjak h lealjon ezzrl?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet azok a lányok legalább tudnak írni :)
2015. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Miért zavar ez téged?


stupid bitch

2015. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a fas.zbook....
2015. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Semmit ne tegyél. A barátod nem barát, hagyd a fenébe. Majd lesz, aki nem más lányokat fog jelölgetni. Amúgy nincs értelme (de jogod se) abba beleszólni, hogy ki kit lájkol.
2015. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Na az ilyen idiótákkal pont leszarom mi van :D
2015. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer már szakítottál vele ezek miatt, és pont lesz.arja, csinálja ugyanúgy tovább.

A pasinak fontosabb hogy facen más csajokkal flörtöljön, mint a te érzéseid.


Egyet tegyél: ba.szd ki a pi.csába. Stílusosan facebook-on írd ki neki az üzenőfalára, aztán tiltsd le.


Ennyire egyszerű.


Aztán legközelebb keress olyan pasit, aki a valóságban él, és ott akar kapcsolatot, nem csak megjelölni akar téged a fb státuszában.

2015. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekesek vagytok mind a ketten. Nyilvan engem is zavarna, de emiatt szakitani?! Szerintem hagyd az egeszet, mert nem tudsz megbizni benne es ez a feltekenykedes senkinek nem jo.
2015. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%

tegnap jelöltem vissza az általános iskolás osztálytársnőmet, megyek is és bocsánatot kérek a barátnőmtől mert ezt az engedélye nelkül tettem :O

21F.

2015. ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Jelóolgesd te isnbe azokat a lanyokat xd
2015. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!