Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel/Mibol keszitsek felirato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel/Mibol keszitsek feliratot baratnom ablaka ala?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnem kiengesztelni baratnomet, megpedig ugy, hogy keszitenek neki egy hatalmas feliratot, amit az ablakan levo utra raknek. A gond csak az , hogy nem tudom mivel csinaljam, mert azt nem akarom hogy orokre ott maradjon az uton, szoval a festek kilove. Egyebkent este szeretnem kivitelezni ezt a dolgot, akkor alig alig jarnak azon az uton amire az ablaka nez, de azert akad, ugyhogy arra gondoltam hogy esetleg lepedokre irok szoveget, es azt feszitem ki az utra, hogy szukseg eseten fel is tudjam hamar szedni onnan. Mit gondoltok? Barmilyen otletet szivesen fogadok.



2016. szept. 9. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Óvatosan, nehogy a rendőrség megb**szon.
2016. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ablaka alatt levo utra* bocsanat
2016. szept. 9. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Sima krétával.
2016. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kis mécsesekkel😊 Kicsit herce húrcásabb mire szépen összerakogatod őket aztán végül meggyújtod,de szerintem ez feleshetetlen lenne és tuti megbocsájt (persze attól függ miért kell megbocsájtani). 😊 Sok sikert!! L
2016. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni nagyon vastag(olyan 3 cmes átmérő) színes krétákat játékboltban kis vödörben, azzal. Kb ezer forint 5-6 szál.
2016. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyerekeknek való színes aszfaltkrétát keress, pl. Tesco, Kik boltokban baráti áron van, esetleg ilyen 100 forintos típusú vagy kínai boltban is.

A Kikben 690 ft-ért vettem kb 10-12 darabot, kb 5-6 színt tartalmazó kis vödröset a múlt héten a gyereknek.

Vagy 5 négyzetmétert lehet vele telibe színezni, az eső lemossa, nem környezetszennyező és nem minősül rongálásnak, garázdaságnak, nehogy elhidd ;)

2016. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg semmivel, ezt olyan lanykent mondom, aki ert mar haza arra hogy a lakasaban a folyoso egesz hosszabban meg a halojaban mindenhol teamecsesek egtek, egy ehhez hasonlo kiengesztelo akcio kereteben - merthogy az romantikus. Nem az. Szamomra sokkal inkabb szanalmas volt. Ha bekulni, engesztelni akarsz, akkor inkabb vidd el egy szep, nyugodt helyre vacsorazni es kommunikaljatok egymassal. Ne pedig lepedoket meg mecseseket rakosgass mindenfele utakra.
2016. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A sima kréta jó ötlet, egyszer egy lakótelepen sétaltam haza és egy hatalmas "szeretlek" felirat virított a betonra nézve. Nagyon aranyos volt! :)
2016. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Azt javaslom, hogy várd meg, amíg leesik a hó, vegyél be olyan kapszulát, amitől foszforeszkálni fog a vizeleted, igyál meg legalább 3 liter vizet, majd amikor vizelési ingered támad, vizeleted sugarával gyorsan, de precízen írd a hóba engesztelő üzenetedet. A hatás garantált!
2016. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!