Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet leszoktatni róla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leszoktatni róla valakit hogy más nőkkel ismerkedjen a neten, miközben van bnője?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amíg nem találkozgat velük, addig nincs gond.

Nők nagy része is szokott ismerkedni pasikkal, akkor is ha kapcsolatban van éppen.


A gond nem itt van, hanem ott ha valaki nem képes bizonyos helyzetekben nem-et mondani, ill. ha valakit nem érdekel, hogy a párját vágja át. Amúgy ha valaki nem titkolja azt a párja elől, hogy ismerkedik másokkal is, akkor az arról vall, hogy egy őszinte ember. S ez mindenképpen jobb mint ha sunyiban csinálná.

2008. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
sunyiban csinálta,csak megláttam..és a csaj engem osztott ki h én nem lennék neki ellenfél...
2008. okt. 2. 08:36
 3/17 A kérdező kommentje:
mennyi fér bele az ismerkedésbe?h elmondja egy idegennek h a bnője mennyire betegesen féltékeny,meg h a csaj csókokat küld neki,megírja h tetszik neki a barátom,ismerkedni akar,de nem akar viszályt köztünk,és a barátom úgy áll hozzá h na akkor mesélj magadról,nem lesz viszáj...?
2008. okt. 2. 08:38
 4/17 A kérdező kommentje:
*viszály
2008. okt. 2. 08:40
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezesetben igen, ez sajnos gondot jelenthet.

Próbálj őszintén, hosszadalmasan beszélni a pároddal. Magyarázd el neki, hogy felőled azt csinál amit akar (nem akarod korlátozni szabadságában, mivel gondolom szeretni akarod, és nem birtokolni), de azt vállalja föl legalább.


Aztán, ha sikerült elérned,hogy ezt megígérje, figyeld hogy változik e valami. Ha nem, akkor szerintem elég reménytelen eset, és lehet, hogy jobban jársz, ha megválsz tőle, mivel sok fájdalmat megspórolhatsz így magadnak.

2008. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
de basszus a csaj engem osztott ki h ne szóljak bele,amíg a barátom ír neki és nem mondja h ne írjon,írni fog...és a barátom letagadta ezeket,mert csak egy üzi volt meg stb...és h a csaj hazudik..én meg megírtam a csajnak h ne hazudjon a páromnak hiszek...és közbe meg kiderült h a csaj nem hazudott...
2008. okt. 2. 08:43
 7/17 A kérdező kommentje:
nem vehetnélek fel msnre?
2008. okt. 2. 08:44
 8/17 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy a csajjal ne foglalkozz. Az lehet akármilyen hülye. Őt ki kell hagyni a kapcsolatotokból, csak a barátodra koncentrálj. A csajnak lehet, hogy ez jó móka, de nektek ez komoly, és ha ezt Te magadra veszed, akkor máris elérte a célját.


Sajna 16:15-ig munkahelyen vagyok, itt nem msn-ezek.

2008. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

de az normális h na akkor nem lesz viszály,ismizzünk? miközben azt mondja h nem így volt...egyébként ez nagyon bántó számomra...ismeretlen csaj,ráadásul szép is,és tetszik neki a brátom,írja h ismerkedjenek,a barátom meg vígan mondja h akkor mesélj magasról?meg h a bnőm betegesen féltékeny?ez sztem borzasztó!ha máskor ráérnél itt az msnem:kittibaba@hellokitty.com

de írj még légyszi most!

meg én elviharzottam akkor mikor ezeket megláttam,azzal h soha többé nem akarom látni a barátomat..de nem akartam igazán szakítani csak azt h majd utánamjön vagy vmi..hát nem jött.este beszéltün és mondta h szeret,de h neki kell a szabadság,már sok kapcsolatban élni...2éve vagyunk együtt,elsők voltunk egymásnak...

2008. okt. 2. 08:53
 10/17 A kérdező kommentje:
ja és jó munkát! én nem mentem suliba,mert idegileg tök kivagyok!
2008. okt. 2. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!