Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lenne zavaró párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne zavaró párkapcsolatban, ha több fiú barátom van, mint lány? 23L

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar.

F 33

2016. szept. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha csak minden másodikkal bújsz ágyba, akkor nem gond.
2016. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:

Hát...nekem már volt ilyen. A barátnőm folyton az egyikről áradozott....szakítás után hozzá ment vigasztalódni is.


Javaslom, hogy legyenek, de a beszélgetéseitek nagyját ne az tegye ki, hogy "most megyek Józsival buliba, oké?".

2016. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Nincs férfi-nő között barátság fogjuk már fel!

Azok sem haverkodni akarnak veled, hanem megdugni. Nagy különbség szivem. 22f

2016. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, hogy zavarna-e, még nem volt rá példa, hogy a volt barátnőimnek inkább férfibarátjai lettek volna. Annyiban biztos zavarna, ha jóképűek lennének, s nagyon sokat nevetnének együtt, vagy továbbmegyek, ölelgetnék, tapiznák egymást. Aki a barátnőm akarna lenni, az legyen korrekt barátnő és ne egy mindenki macája.
2016. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Össze sem jönnék olyan lánnyal. Amúgy meg a 4-es kommentelő mindent elmondott helyettem, ment is neki a zöld kéz!
2016. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Az én páromat nem zavarja, pedig informatikus vagyok, folyton férfiak között mozgok. De ő nagyon jól tudja, hogy egyikkel sincs köztünk semmi, soha nem is volt, soha nem is lesz, soha nem is vágytam rá, stb. Aki emiatt nem megy bele egy kapcsolatba, azért nem kár - ők ugyanis saját magukból indulnak ki, mert ők is minden női ismerősüket megdugnák. Őszintén, akarnál ilyen pasitól kapcsolatot?
2016. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jajj, heteske, amikor nem tudnak érdemben reagálni, akkor minden nő ezzel dobálózik, hogy mindenki magából indul ki... Pedig nem, én pl. ha szerelmes vagyok, rá sem tudnék nézni...
2016. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*rá sem tudnék nézni más nőre
2016. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hetes, attól, hogy infós vagy, a gondolkodásod gyerekes.
2016. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!