Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire zavaró, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavaró, ha egy fiú prostinál vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 17:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%

Hát, bennem szánalmat ébresztene.

Ennek ellenére nem volna kizáró ok számomra párkapcsolatnál, de mielőtt bármi is lenne belőle, elküldeném egy orvosi vizsgálatra.

2015. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Akkor jobb ha el sem mondom?
2015. nov. 23. 18:03
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ne is mondd el! Szerinted ők majd mindig bevallják az igazat?

Csomó lány van aki 13-14 évesen vesztette el szüzességét úgy, hogy nem is nem is emlékszik rá vagy hasonló.

Azok is kamuznak majd valamit, úgysem tudod igazat mondanak-e.

2015. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Engem nagyon zavarna. Nem értem miért ér ennyit valakinek egy orgazmus, komolyan ezért fizetni, egy érzelem nélküli ürítésért?

Nem jönnék össze ilyen pasival túlságosan kölünbözik a szexhez, érzelmekhez való hozzáállásunk. Ettől persze még lehet jobb ember is mint én, de párkapcsolatba brr nem.

2015. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem mondod el, akkor nem zavaró. Probléma megoldva. Azt hiszed, ők elmondják neked, hány pasit szoptak le részegen a vécében?
2015. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
de álszentek a nők szerintetek mivel külömb 1 nő aki részegen 1 buliba vesztette el a szüzességét és másnap nem emléxik ki volt az?
2015. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#3

Igaz.

2015. nov. 23. 18:50
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
4-Es vagyok, és a Wc-s példára sem gondolom, hogy az sokkal jobb. Ugyanakkor én a magam mércéjével tudok csak mérni. Nekem nem volt egyéjszakás kalandom, és senkivel nem mentem részegen a Wc-re. Ez nem álszentség. Attól hogy más nő többet megenged magának nekem nem kell az ő normáit és nézeteit vallanom. És nem válok álszentté vagy hazuggá mások tettei miatt. Kérdező, te pedig a bólogatáson kívül saját véleményt is kialakíthatnál.
2015. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#4

Miért?

Talán azért,mert vágyik a szexre,de ez sehogy sem akar összejönni neki,ezért prostihoz fordul.

Gondolkozz.Te szoktad kívánni a szexet?Na,ha nem lenne senki,aki hajlandó lenne megdugni,mit csinálnál?

Persze ti nők ezt nem értitek,nektek nincsenek ilyen gondjaitok.

2015. nov. 23. 19:02
 10/28 A kérdező kommentje:
Ott a vélemény,olvasd.
2015. nov. 23. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!