Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet, összejöhetünk újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet, összejöhetünk újra vajon?

Figyelt kérdés
Az exemmel szakítottunk lassan 2 hónapja. Nemsokára lesz a szülinapja, küldeni akarok neki képeslapot egy szép idézettel. Lehetséges, hogy felidéződnek benne dolgok és rájön, hogy hiba volt szakítania? A szakítás óta semmilyen formában sem érintkeztünk. Egy másik lány miatt hagyott ott, viszont tudtommal már vele is szakított.
2010. ápr. 22. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj összejönni vele mégegyszer, ha elhagyott egy másik lány miatt. Ezek után tudsz neki jó kívánságot küldeni? Találsz nála jobbat is sztem, többet érdemelsz. És ha neki olyan rossz lenne nélküled, akkor jelentkezne. Velem is ez történt 3 hónapja, vagyis nem egy harmadik miatt szakított velem az exem, de ha képes volt rá és azóta nem is keres, akkor nem is szeretett igazán. Fektesd másba az energiádat, ne rajta agyalj.
2010. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne írj neki.

Én elkövettem ezt a hibát, de csak magamat szopattam meg vele. Újra vele foglalkoztam, egy hétig vártam a választ, de türhő volt a csaj, semmi. Természetesen ezek után sem írt ő az én szülinapomra.

Szerintem kíméld meg magad ettől.


22/F

2010. ápr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne írj neki,legyen már tartásod!!

Szerintem tiszta felesleges írni neki,már egyszer megalázott,nem kell,hogy mégegyszer azt hidje,hogy kúszol utána!

2010. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!