Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is szokta ezt csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is szokta ezt csinálni a párotok?

Figyelt kérdés

Párommal már hosszabb ideje vagyunk együtt. Nem tudom miért, de ha elmegyünk valahová együtt, észre szoktam venni, hogy látványosan megnéz más nőket/lányokat, így végignéz rajtuk, amitől tök szomorú leszek. Persze, aztán meggyőzöm magam, hogy biztos nem azért, mert ő szebb lenne, csak a férfiak ilyenek. De ha arról van szó, még ha beszélgetünk is valamiről, és épp témába vág, elmondja, hogy ez meg ez a csaj, nem néz ki rosszul...

Miért kell ezt az orromra kötni? Vagy ez a normális? Nem vagyok jártas a hosszabb kapcsolatokban, így légyszi ne lepődjetek meg, ha hülyeséget írok, ilyen téren tényleg tudatlan vagyok.

Viszont azt sem tudom, hogy én miért bírom ki, hogy ne dicsérjek más férfiakat neki... eszembe se jutna. Igazából az sem, hogy elkezdjem sorra nézni a srácokat az ő társaságában. Valahogy nem jön magától... most akkor én is kezdjem el ugyanezt csinálni? Nem biztos, hogy akkor észre venné magát, meg lehet hogy nem is érdekelné... Meg, nem is tudom melyik az "egészséges". Mert azt mondják, amíg néz, addig semmi ok az aggodalomra, sőt, aki nem néz meg másokat, azzal valami baj van. De miért? Én nem szoktam másokra úgy nézni, hogy akár meg is jegyezzem magamban, hogy "hmmm vele azért eltöltenék kettesben egy fél órát" akkor most velem baj van? Mert tényleg, néha az ilyen tökre le tud törni és nem értem, ha más tetszik neki, miért van velem? Vagy a férfiaknak mindenki kell? Alapból nyilván nem gondolom ezt, meg ésszerűtlen és valótlan lenne ilyet állítani, viszont nem értem, hogy akkor miért kell olyat mondani, amit úgy is lehetne értelmezni, hogy az a csaj jobban tetszik neki mint én, vagy legalább annyira mint én. Ti hogy álltok az ilyesmihez?


2016. szept. 11. 22:06
 1/7 Dreamer88 ***** válasza:
60%

Két dolgot tudok csak mondani.

1) Beszélj pároddal arról hogy ez zavar téged.

2) Az, hogy külsőre netán jobban bejön neki valaki más az nem azt jelenti hogy inkább vele lenne. A közhiedelemmel ellentétben mi is nagyon sokra tartjuk egy komoly kapcsolatban a párunk személyiségét :)


28F

2016. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Minden férfi megnézi a nőt,de a nők is a pasikat max nem vallják be! :)
2016. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Exem volt ilyen de szakítottam is vele, a jelenlegi párom nem nézeget mellettem senkit, soha nem láttam még nőt végig mérni, az, hogy rápillant egy mp-ig valakire az nem számít bámulásnak, nem szemezni szokott velük. Ajánlom neked is egy olyan férfi találását, aki tiszteli is a barátnőjét.
2016. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Együtt szoktuk megnézni, és meg is beszéljük a véleményünket. És nem csak a nőket nézzük.
2016. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezentúl akkor minden párkapcsolatban élő pasinak kötelezően kell adni egy szemkötőt!

Ha netán a tesco-ban állsz a kasszánál a sorban és előtted egy csaj van és a hátad mögött is ,akkor kizárólag a plafont nézheted amíg nem fizetsz a kasszánál!

Persze ha a kasszában egy csaj van akkor a fizetésnek is lőttek... szaladj el az élelmiszerekkel olyan messzire amennyire csak tudsz, bújj el egy sarokban ahol még véletlenül sem jön veled szembe egy nő ,nehogy a pupillád csak egy másodpercre is megsuhanjon egy nőn is....


Kérlek már!! Attól hogy szegény srác ránéz egy csajra nem akarja megdugni ,meg feleségül venni pláne nem!

Ha így lenne ,már nem lenne veled!

2016. szept. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező,az én párom is ilyen volt,annyira zavart,hogy nem voltam hajlandó menni vele sehová,engem ne égessen!
2016. szept. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, engem nőként iszonyat zavar, még ha egy szingli pasi is nyálcsorgatva megnéz - általában hasonlóan tolakodóan visszabámulok, amíg észre nem veszi magát.


Barátnőként pedig nem csinálok ebből ügyet, de felhívom rá a figyelmt, hogy ez bunkó dolog a másik csajjal szemben is.

2016. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!