Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok, ti mikor vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, ti mikor vagytok féltékenyek? Miket szoktatok olyankor csinálni? Szoktatok kutatni a párotok után? Telefonjába belenéztek, stb?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
100%-ig megbízom a páromban. Eszembe nem jutott még kutatni a dolgai között,a telefonjában,vagy más egyébben. Ha ezt tenném,akkor nem lenne értelme a kapcsolatunknak. Ha azt mondanám,hogy nem vagyok féltékeny típus,akkor hazudnék,de mivel megvan a bizalom,így ez bennem teljesen el van nyomva.
2013. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Mióta tudok róla, hogy a szomszéd (aki fűvel fával lefekszik) megmasszírozta a páromat, és persze mindketten tagadták, azóta féltékeny vagyok és bizalmatlan.

Néha megkérem a páromat, hogy mutassa meg a telefonját vagy hogy kivel levelezget. A tudta nélkül nem nézek bele semmibe.

Mivel szakítás után békültünk ki, ez a feltételem volt, hogy néha ellenőrizgetem. Mondtam, ha elfogadja kibékülünk, ha nem akkor nem.

2 hónapja békültünk ki, eleinte 1-2 naponta "ellenőriztem", most már úgy van vele a párom, hogy megmutat/elmond mindent, kérnem sem kell.

2013. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

2. vagyok

Amúgy nem rendezek jelenetet, ha egy nő beszélgetni kezd vele az utcán. Odamegyek, bemutatkozom, hogy Y vagyok, X párja, és beszélgetni kezdek vele.

2013. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor. Semmit. Nem. Nem.
2013. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Még pár éve, volt egy pasim, már 2 éve jártunk, aki a csillagokat is lehozta volna az égről. Aztán egyszer elkezdett furcsán viselkedni, túl sokat haverkodott, nem tetszett neki a frizurám, nem tetszett ahogy főzök, hirtelen nem voltam elég jó az ágyban.

megnéztem a telefonját, az e-mailjait, kikérdeztem, a haverokat, majd ezek segítségével kiderült, hogy feltűnt egy másik csaj a képben.


Felkerestem csajt, majd felvilágosítottam, hogy ha velem ezt megcsinálja a pasim, akkor vele is megfogja, majd hazamentem és szakítottam.


Rá fél évvel megkeresett a csaj, bocsánatot kérve, és elmesélte, hogy ő is úgy járt mint én.

2013. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Féltékeny nagyon ritkán vagyok, a közel másfél év alatt 1-2 alkalom volt, főleg az elején. Ha titkolni akarna bármit is, kitörölné a telefonjából, ezért felesleges nézegetnem a telefonját. Egyébként a telefonjaink mindig elérhetőek a másik számára is, nincs titok vagy bármi.

Az exemmel jóban vagyok, és mindig elmondom a páromnak, ha összefutok vele (havonta 1x általában). Ha egyszer is eltitkolnám és kiderülne, elveszne a bizalom. De titkolnivalóm sincs.

2013. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok féltékeny tipus, de nem szeretem, ha a szemem elõtt megaláznak. Ez pl. abból áll, hogy szemezik valakivel mellettem, vagy jeleket ad stb.

Ilyenkor felállok és ott hagyom, ez többször elöfordult,utánam jött mindig.

Sajnos ez odáig fajult, hogy még a házasságba is belementem vele. Nem változott semmi sem ugyanaz.

Sajnos én hiába nézném a telefonját,semmit sem tudnék kezdeni, mivel sokan hivják a munkájából adódóan.

2013. jún. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Eleinte féltékeny voltam,miattam dobta az előző barátnőjét.Bennem volt a para hogy velem is megcsinálja,de hamar rá jöttem hogy ez nem lesz igy.Egyszer néztem a telefonjába,semmit nem találtam és meg is bántam rögtön,ez 9éve volt,azóta nem kutattam utánna.
2013. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa hogy féltékeny voltam, bár alapból nem vagyok az a típus. Megbeszéltük. Kutatni nem szoktam utána, mert annyira csak nem hülye hogy nem tünteti el a nyomokat :D
2013. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok


Köszönöm szépen annak aki lepontozott egy normális,a kérdéshez illő választ.

2013. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!