Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nők képéhez kommentál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők képéhez kommentál és lájkol a pasim?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy más nőnek írja, hogy milyen gyönyörű, nekem nem mondja... Egyszer-kétszer, hogy csinos vagyok,szép, de ennyi. Mit csinálnátok? Eddig nem is szeretett volna igazán felvállalni, most már sejtem mi az oka...
2016. szept. 13. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasi van ilyen,kell a biztonságos otthon melege,de persze vadásznak a lepattanót várva
2016. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

nem király dolog.

[link]

2016. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott nem érdemel meg,légy annál büszkébb
2016. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a pi.csába, nem kell neked ezt a viselkedést eltűrni.

Szépen törlöd az ismerősök közül, átállítod a saját fb-odon, hogy szingli vagy, és belépsz egy-két társkereső csoportba. Hátha leesik neki a miújság, ha már úgy is a fb-on éli az életét.

Ha esetleg kell egy kis segítség neki, akkor megmondod, hogy neked itt elég volt, te leléptél.


Természetesen te leszel a hisztis pi.csa, aki túl nagy ügyet csinál a lájkokból, és ez mind nem fontos. De ha nem lenne fontos, ő sem érezné szükségét, hogy minden jó csaj alá oda is írja, hogy bejön neki. Gondolom, te se csinálsz ilyet, pedig neked is vannak helyes pasi ismerőseid.


Ha szerinted ez nem jó és nem vállal fel, akkor tökéletesen igazad is van. Az ilyen megérzések többnyire pontosak.

2016. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!