Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok titeket nem idegesítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket nem idegesítene, ha Facebookon más a barátnőtök képéhez ilyet írna?

Figyelt kérdés
Barátnőm adatlapján fel van tüntetve hogy "kapcsolatban van vele: ..." egy nem ismerős korombeli takony viszont leszarja és hetekig töretlenül írogatott neki h nem akar-e valamit meg h nagyon bejön neki, és barátnőm mondja h lerázhatatlan, pedig elég határozott NEM-eket írt vissza. Képei alá ilyeneket írt, h "nagyon szép lábaid vannak <3" meg hogy "puszi a gyönyörű lábaidra :)" meg minden képét kivétel nélkül "Like" stb. Miután az idegtől nem láttam, mondtam hogy tiltsa le. Ezután egy ugyanolyan vezetéknevű hasonló kinézetű srác jelölte ismerősnek (gondolom tesója) miután letiltotta és csak az öccse profilján tudja nézegetni... később ez utóbbit is letiltotta, de most mondjátok már meg, nem bicskanyitogató? Vagy csak én vagyok ilyen maradi és ez ma már természetes? ...
2011. ápr. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy maradi. Ez mindenkinek bicskanyitogató lenne. Miután megmondtad neki, hogy álljon le, és nem áll le - tekintet nélkül arra, hogy a nőd kapcsolatban van veled. Ez a pofátlanság teteje. Ilyet csak infantilis taknyok csinálnak. A helyedben jól elverném a gyereket. Parasztság vagy sem, én nem tudnám magam türtőztetni. De véresre, nem csak úgy simán...
2011. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy lenne már természetes, igazad van. az lenne gáz ha ez téged hidegen hagyna
2011. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavarna,szerintem jogos,hogy felhúztad magad.Főleg,hogy láthatóan már foglalt egy lány,ráadásul el is küldi az illetőt,de még mindig nem veszi észre magát.
2011. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez valóban kib.szott idegesítő. Az is, hogy ilyen kis taknyok mennyire pofátlanok tudnak lenni és az, hogy nem fogják fel, hogy a nem az nem.

Az ilyenekkel nem lehet normálisan beszélni és sajnos tényleg csak abból értenek, ha az ember jó pofán b.ssza őket. A békésebb megoldás, hogy hagyjátok a francba és majd megunják.

2011. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek a pofátlan gyereknek amúgy a saját érdeke is volna, hogy jól megtűrüld! Egy időben én is rámentem más nőire (persze nem így ahogy ez a nyomoronc), aztán engem is jól elkentek egyszer, azóta eszem ágában sincs ránézni máséra.
2011. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!