Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit csinálnál ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnál ha a párod pár napig nem jelentkezne?

Figyelt kérdés
5 napja hogy nem jelentkezik. Nem élünk együtt. Látom hogy nagy ritkán felnéz facebook-ra de az üzeneteimre nem reagál, a telefont sem veszi fel. Ha megmondaná hogy mi a helyzet, vagy hogy nincs kedve beszélgetni,akkor egy rossz szavam se lenne de így hogy annyit se ír hogy "mukk", hát mondanom sem kell hogy nem esik jól. Nem élünk együtt még, hétköznap a munka miatt nem találkozunk. Mindketten betöltöttük már a 20-at. Ilyen még sose fordult elő. Ti mit tennétek?

2016. szept. 14. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nagyon nem esne jól és megmondanám neki, hogy ilyet többé ne csináljon, vagy szakítanék vele.
2016. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
86%
Kicsit aggódnék, aztán felhívnám. HA azt se veszi fel, akkor személyes megkeresés. Kv, beszéljük meg, hogy miamanó van.
2016. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megírnám neki sms-ben, hogy most akkor vagy fölhív és elmeséli, hogy mibe verte be ennyire a fejét, vagy akkor tegyen nekem egy szívességet és már nem szükséges többet keresnie.
2016. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úgy venném, hogy már nem a párom az ilyen.


játszadozzon az öreganyjával ilyen idióta játékokat!

2016. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Várnák türelemmel, mivel ez nálunk megszokott mindkét részről.
2016. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
megtartanám ágymelegítőnek
2016. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ÚGy venném, hogy nem a párom már ezek után. De persze emiatt nem keresném én,max ha ő keresne, közölném vele. :)
2016. szept. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!