Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál a barátnőd barátnőjével, aki folyton hergeli ellened a barátnődet?

Figyelt kérdés

Kétszer találkoztam a barátnőm barátnőjével, de már első látásra is meglehetősen ellenszenves volt, gondolom neki is hasonló véleménye volt rólam. Azóta ha tudom, hogy találkoztak, elmentek együtt valahová a barátnőmmel, akkor a párom furán viselkedik utána. Ezt tart pár napig, utána minden a régi. Barátnőmmel amúgy teljesen jól megvagyunk, régóta együtt vagyunk, szinte sosem veszekszünk.

A barátnőm barátnője meg a facebook adatlapja alapján is gyűlöli a férfiakat, tele van érdekes posztokkal a profilja. Rengeteg barátja volt már, sokszor kirakták már, de már egy ideje egyedül van.



2015. dec. 4. 05:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék beszélni először a barátnőmmel erről, ha nem változik akkor beszélnék a barátnőjével is, hogy fejezze be, ha utána meg nem tudom mit csinálnék.
2015. dec. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznék különösebben a csajjal, hacsak nem akarom választás elé állítani a barátnőm - ez nem lenne jó megoldás.


Amit én tennék: mikor barátnős nap van, akkor aznap nem találkoznék a kedvesemmel, mivel még az "agymosás" hatása alatt van. Csak másnap, erős befolyásolás esetén harmadnap lenne randi - ennyit ki lehet bírni.


Ha ő ezt szóvá teszi, akkor őszintén és tárgyilagosan elmondanám neki, hogy mi a problémám.


Nem írtad, hogy mióta vagytok együtt, mennyire stabil a kapcsolatotok.

2015. dec. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek:

Szerelmes a barátnődbe a barátnőd

Irigy a kapcsolatotokra.

Féltékeny mert nincs annyit vele mint előtted.

Fura viselkedés azért van mert tele tömi a fejét.

Megoldás:Mikor ott van mindkettő, keményen vágd oda a problémád, mond el mit érzel,mit gondolsz, figyeld a reakciókat.Fogod tudni szerintem h mit tegyél.

2015. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elmondanám a véleményem a barátnődnek szépen nyugodt hangnemben. Nem kell szitkozódni mert az olaj a tűzre , csak nyugodtan. Ha agyilag fel tudja fogni hogy hülyeségeket beszél a csaj akkor nincs baj. Állítsa le a barátnőjét , mert nálatok a kapcsolatban minden rendben van. Nem kell őket eltiltani egymastól mert az sem jó.

Ha a barátnőd ennek ellenére hagyja hogy telebeszéljék a fejét akkor én gondolkoznék el a kapcsolatom jövőjéről hogy akarok e ilyen nővel hosszútávon együtt lenni, aki ennyire befolyásolható, akinek mások mondják meg mi a jó neki.

2015. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, mentek a zöldek.

8 éve vagyok együtt a barátnőmmel, teljesen jól megvagyunk amúgy.

A barátnőm olyan, hogy nagyon sokan ráakaszkodnak, mert áldott jó szíve van, és rendszerint olyanokat nem tud lerázni, akik egyedül vannak, utálják az egész világot,ellenben nem hajlandóak tudomásul venni a saját hibáikat, és mintegy önigazolást keresik inkább, hogy nem velük van a probléma.

Én olyankor ki vagyok tiltva, már mondtam, hogy szívesen elkísérem, de ha láttatok gyűlölködő arckifejezést emberen, na akkor az olyan volt, amikor a barátnő végigmért.

Nem voltak sokat együtt, szóval biztos nem miattam találkoznak kevesebbet, csak munkatársak voltak egy rövid ideig.

2015. dec. 4. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!