Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a házasságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a házasságomról?

Figyelt kérdés
33f vagyok a nejem 31. 10 éve vagyunk házasok. Nincs olyan erős szerelem köztünk már az elején sem volt az a túl nagy. Igazából azért házasodtam olyan korán mert gondoltam ez az élet rendje... Összeköltöztünk az esküvő után vettem 1 lakást szüleim pénzéből. Közös tulajdonra írtuk mivel maximális bizalmat adtam a páromnak.Én már akkor szerettem volna gyereket. Rá 2 évre a hátam mögött összejött egy másik sráccal és ott akart hagyni. Abban az időben sokat dolgoztam napi 13 14 órát évekig. Lehet ez vezetett ahhoz a helyzethez,hogy ott akart hagyni. Én leginkább az egóm miatt nem tudtam ezt elfogadni fűt fát ígértem neki,hogy ne hagyjon ott.Közbe sokat változtam pozitív irányba a megjelenésemben(fogytam 15 kilót izmos testet építettem magamnak stílusos lett a megjelenésem).Aztán eltelt változás nélkül 6 év. Együttvoltunk de ő még mindig nem akart gyereket.Hogy mással is volt e közben nem vagyok benne biztos ezután már kicsit bizalmatlanabb lettem.Pár hónapja összejöttem 1 lánnyal titokban és kicsit bele is szerelmesedtem. De az ő részéről most jött el az a pillanat,hogy gyereket akar(mivel a testvérének is lett és nagyon megszerette,ő is akar).Csak most én nem vagyok biztos benne,hogy akarok e tőle. Másrészt már nem kívánom szexuálisan se nagyon.Nemtudom mitévő legyek a szeretőm is össze akarna jönni velem rendesen de őneki meg elég "tartalmas a múltja". Véleményeket várok.
2016. szept. 14. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

:-D mi az,hogy tartalmas a múltja a szeretődnek?

Hát a feleséged is hagyattbszták,míg veled élt házasságban,nehogy már az zavarjon,hogy a szeretődet sokan döngették?

Egyébként meg,nem értem mi a kérdés?

Elválsz,oszt jóvan. Vagy csak én szeretem a tiszta játszmát???

2016. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jah,bocs,hogy erre is válaszoljak:

" Mi a véleményetek a házasságomról?"


Az,hogy egy rakás szr!

2016. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A házasságod valóban egy kalap sz.ar. Addig lépj ki amíg nincs gyerek. Fiatal vagy még ne b.azd már el az életed ennél is jobban. (Ilyenkor megértem, hogy a pasik nem akarnak házasodni mert viszi az asszony a lakás felét. Tényleg egy balf.asz vagy. Miért kell összeházasodni valakivel akit nem is szeretsz? Aztán csodálkozol, hogy férekefél, főleg hogy ott se vagy mert dolgozol egyfolytában.) Azt javaslom, hogy ha kétségeid vannak, akkor a tartalmas múltú leányzóval se tervezz komolyan vagy legalábbis hosszú távra. Nemcsak ez a két nő van a világon tudtad?
2016. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!