Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a házasságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a házasságomról?

Figyelt kérdés
33f vagyok a nejem 31. 10 éve vagyunk házasok. Nincs olyan erős szerelem köztünk már az elején sem volt az a túl nagy. Igazából azért házasodtam olyan korán mert gondoltam ez az élet rendje... Összeköltöztünk az esküvő után vettem 1 lakást szüleim pénzéből. Közös tulajdonra írtuk mivel maximális bizalmat adtam a páromnak.Én már akkor szerettem volna gyereket. Rá 2 évre a hátam mögött összejött egy másik sráccal és ott akart hagyni. Abban az időben sokat dolgoztam napi 13 14 órát évekig. Lehet ez vezetett ahhoz a helyzethez,hogy ott akart hagyni. Én leginkább az egóm miatt nem tudtam ezt elfogadni fűt fát ígértem neki,hogy ne hagyjon ott.Közbe sokat változtam pozitív irányba a megjelenésemben(fogytam 15 kilót izmos testet építettem magamnak stílusos lett a megjelenésem).Aztán eltelt változás nélkül 6 év. Együttvoltunk de ő még mindig nem akart gyereket.Hogy mással is volt e közben nem vagyok benne biztos ezután már kicsit bizalmatlanabb lettem.Pár hónapja összejöttem 1 lánnyal titokban és kicsit bele is szerelmesedtem. De az ő részéről most jött el az a pillanat,hogy gyereket akar(mivel a testvérének is lett és nagyon megszerette,ő is akar).Csak most én nem vagyok biztos benne,hogy akarok e tőle. Másrészt már nem kívánom szexuálisan se nagyon.Nemtudom mitévő legyek a szeretőm is össze akarna jönni velem rendesen de őneki meg elég "tartalmas a múltja". Véleményeket várok.
2016. szept. 14. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lepj ki, amig nincs gyerek es keress olyat, akivel szeretitek, tisztelitek egymast.
2016. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Kész szégyen hogy szinte nincs is normális házasság :(


Hát.... ha a legegyszerûbb és legbiztosabb utat akarod csinálj a feleségeddel gyereket, közben pedig hétvégén legyél a szeretõddel. Õ úgyse biztos,.viszont a feleséged ott van veled.

Szerintem nem kellene a feleségedett elhagyni, bár a leírtak alapján összeházasodni sem kellet volna....

Vele mit beszéltetek meg amikor megcsalt? Hogy érezted magad? Érzed hogy õ szeretne téged?

Vele lenni boldogságot okoz neked?

Mert ha mindig mikor vele vagy unod magad illetve szenvedsz, akkor együtt lenni sem éri meg.

Feltétlenül meg kell vele.beszélni a dolgot.

2016. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő most szertene engem meg gyereket is tőlem,csak én vagyok bizonytalan. Szenvedni nem szenvedek csak unom magam mellette.
2016. szept. 14. 12:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

meg is érdemled a sorsod,amilyen balfék vagy :D


aki még ezekután se tudja mit akar, annak nem való semmi :D

2016. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4es kifejthetnéd bővebben mire gondolsz.
2016. szept. 14. 12:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
4.-nel a pont, aki balfax az az is marad
2016. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet olyannal házasságban élni, aki nincs is ott. Pláne gyereket akarni tőle. Ilyenkor nem számít mennyire vagy jó pasi.

13-14 órás munka után, csak egy fáradt porhüvelyt kapott a nejed esténként. Megértem miért akart elhagyni. De mondogatta mindezek előtt, hogy dolgozz kevesebbet? Hogy inkább kevesebb pénz, de több TE/TI??

Aztán mit mondott az alatt a 6 év alatt, miért nem akart akkoriban gyereket?

Most szerinted tőled/veled akar családot, vagy egyszerüen csak gyereket szeretne és úgy is ott vagy?


A másik csajnál hogy érted, hogy zűrös az előélete?


10 év hosszú idő, megértem, hogy van benned ragaszkodás a feleséged iránt. Sperma donornak kellesz, vagy tényleg családot akar veled?

A másikkal sem kell mindent elsietni. Ismerd mwg jobban.

2016. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy kevesebb pénzből nem éltünk volna meg mivel őneki vagy volt munkája vagy nem,azért dolgoztam napi 13 14 órát ,nem azért mert annyira szeretek dolgozni.
2016. szept. 14. 13:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem benne van a pakliban az is, hogy elkényeztetted.

Volt ilyen időszakunk nekünk is. Inkább elválaltam bármilyen picsék munkát gőzerővel, csak hogy neki ne kelljen annyit mennie. Ő megpróbált ilyesmit? Vagy neki rendben volt, hogy kilóg a beled, hogy eltartsd? Aztán unalomból bepasizott? Mert így könnyebb, mint hogy terhet vegyen le a válladról azért cserébe, hogy többet legyetek együtt?

Ha lesz gyereketwk, ezzel a mentalitással hamar megromlik majd a kapcsolatotok.

2016. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez a házasság már régen tönkrement. Régebben ő utasított el téged, most pedig te őt. Húzhatod még az időt, de nem érdemes, szállj ki a kapcsolatból, amíg még nincs gyereketek. (Nehogy "véletlenül" terhes maradjon a feleséged, mert szegény gyerek inná meg az egész levét.) Mondjuk én a "tartalmas múltú" csajjal sem jönnék össze.
2016. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!