Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális ez a dolog hogy manapság a 14-17 éves lányoknak 20-28 éves barátjuk van? Vagy csak engem zavar ez?

Figyelt kérdés
Kiszemeltem egy lányt dumálgattunk kiderült van barátja.17éves a lányka és 25éves a barátja.Kissé ledöbbentem tehát felejtőssé vált..
2010. ápr. 22. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy 18 évessel is ugyanazt csinálnák, csak felelőtlenebbül.
2010. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
sztem se normalis. dehat nekik is vannak szüleik, majd közbelépnek.
2010. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
nem engem is zavar,sok a tiniku.rva ez a nagy büdös helyzet!
2010. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
az ilyenek kiélt ribik lesznek 25 éves korukra
2010. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

én 19 vagyok és 26 a barátom, és megmondom őszintén, hogy sosem szerettem a saját korosztályomat, mert a fiúk tényleg lassabban érnek...

Egyébként attól, hogy egy fiatal csaj idősebb fiúval jár, nem feltétlen jelenti azt, hogy le is fekszik vele egyből...


15 voltam, amikor megismertem a jelenlegi páromat...és 18 voltam, amikor lefeküdtem vele...


Szóval nem kéne ítélkezni és pálcát törni mások felett:D

2010. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
utolsó, de sajnos a legtöbb esetben ugy van.. de te meg 15 évesen összeálltál 1 22 éves pasival?? nekem az öregnek számitott még 18 évesen is!! nem h 15.. hol voltak akkor a szüleid??
2010. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, 15 évesen összeálltam egy 22 évessel, bratyóm haverja..., egyébként tudod...szerelmes lettem, és akkor nem azt nézi az ember, hogy hűűű most hány év van köztünk...! Egyébként kifejtettem, hogy nem feküdtem le vele...!

A legtöbb hapsi 18 éves kora fölött válik éretté egy komoly párkapcsolatra...sajnos...!

Anyám később tudta meg, hogy járunk, aggódott, de egyrészt mivel ismerte már valamennyire tesómon keresztül illetve tudta, hogy érett gondolkodású vagyok és megbízott bennem...!

2010. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
engem már régen kiraktak volna.. pedig én is megbizható vok.
2010. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Mert ezek agyilag elmaradt pasik, akik tudják, hogy el felnőtt, huszonéves nőnek nem tudnának megfelelni.

A naiv kis lányokat jobban ki lehet használni.

2010. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

ez engem is roppantul zavar. aztán az iylen lányok meg azzal jönnek, hogy a korukbeli fiúk nem normálisak...hát mert mindig az iylen beképzelt divatmajmokba szeretnek bele, akiknek egy numerára kell egy lány és utána dobják..a normális fiúknak már esélyt se adnak mert az nem menő.

tisztelet a kivételnek!



akik meg 20-28 évesen egy tizenévessel kezdenek, azok vagy szeretnének d.gni egyet olyannal aki könnyen kapható, vagy olyan lúzerek, hogy korukbeli nőt nem találnak ezért menekülnek a könnyen kapható tinicsajokhoz, akik ennek nagyon örülnek mert mutogathatják hogy érett pasijuk van meg minden, beleélik magukat az örökké tartó igaz szerelembe, utána meg ha dobja őket a pasi csodálkoznak...ez vicces.

2010. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!