Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem nagyon zavar ha egy férfinek reggel áll a pénisze. Pedig tudom ez is normális. De mitől van ez nekik? Benneteket nem zavar? Ilyenkor mindig arra gondolok hogy valaki másról álmodott, és amiatt van ez.

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Miért, lenne olyan férfi akinek reggel nem áll?

Én imádom, legszívesebben minden reggel rámásznék a barátomra. De ne vedd sértésnek ez buta kérdés volt. Nem amiatt áll a pasiknak reggel mert minden éjjel egy bombanőről álmodik...A kettőnek semmi köze egymáshoz

2009. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
14.01 vagyok ismét, arról nem is beszélve, hogy kifejezetten hasznos én mindig előbb ébredek mint ő, így legalább rögtön fel tudom mérni a helyzetet, hogy még mélyen alszik vagy már ébredezik:)
2009. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat. sajnos én nem igazán tudok reggelnte rámászni, csak nagyon ritkán, mert van egy 2éves kislányunk aki velünk alszik. és ő már reggel fent van 7-8 között. engem sem mindig zavar,csak néha. de inkább többször, mint kevésbé.köszönöm mégeszer
2009. dec. 3. 14:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szexuális izgalom hanem spontán.

Nem lehet irányítani.

2009. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tisztában is vagy azzal, hogy ez a normális, akkor a kérdés további része értelmetlen.

Élettani okai vannak...akkor ess kétségbe, ha már akkor sem áll fel egy férfinak.

Az pedig, hogy mint gondolsz e mögé, hogy másról álmodik, az nem a férfi problémája, hanem te önértékelési problémáid.

2009. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
hát ez hülye
2009. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Hát bizony azért áll a pasidnak reggel a pénisze,mert veled csak a gyerek miatt van, de közben forró szexről álmodik egy bombázóval..


Amúgy semmi kőze a 2nek egymáshoz.

2009. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, ezt most kerestem neked, remélem ez megnyugtat:


A férfiak reggel gyakorta merevedéssel ébrednek. Ennek az az oka, hogy álmodáskor (függetlenül attól, hogy erotikus tartalma volt-e az álomnak vagy sem) automatikusan fölléphet erekció. A reggeli merevedés pusztán annyit jelent, hogy az ébredést közvetlenül álomperiódus előzte meg.

2009. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Zavar? :D :D Hát ez óriási, tök bolond vagy. Az nem zavar, hogy levegőt is vesz? Vagy hogy pisil? :D
2009. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért van a férfiaknak reggel merevedése, mert akkor a legmagasabb a tesztoszteron szintjük.

Teljesen független az álmoktól.

Addig örülj, amíg a reggeli merevedése nem a hátában kezdődik...

2009. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!