Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, ha menstruáció alatt nem akarok szexelni?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert nincs rá igényem, de ilyenkor alapból véres, büdös is, nem is túl higénikis. Pár napról van csak szo.
2016. szept. 18. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ovszerrel nem lesz bajod, ha mosakszol rendesen nem budos a ver meg nem zavar mindenkit. Mi szexelunk siman olyankor. De ha nem erti meg hogy nem akarsz akkor egy bunko, ennyi. Par napot igazabol minden ok nelkul is ki lehet birni.
2016. szept. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fertőzések egy dolog. Nekem egyszerűen a vér látványa taszító. Nem bírom a látványát se, a szagát, ízét se. és ha még elképzelem, hogy a vérem kenődik rá is. Hányni tudnék ettől.
2016. szept. 18. 02:11
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem sincs semmi bajom ezzel. Nem tudom másnál, hogy van, de nálam legalábbis a szexuális izgalomtól még kevesebb volt a vér.

Ha meg annyira sok van és rosszul leszel tőle, akkor addig is javaslom, hogy inzézkedj máshogy... ;)

2016. szept. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 One of a Kind ***** válasza:
38%

Meg kell értenie, hogy a szex két ember öröméről szól, és nem ér meg annyit, hogy rosszul légy miatta. Amúgy létezik még az aktuson kívül orális szex meg petting is, szóval beteszel egy tampont, és semmi nem lesz véres meg büdös, mégis kényeztethetitek egymást. Gyanítom, hogy azért elégedetlen, mert ezt is megvonod tőle, pedig egyikőtöknek sem lesz semmi baja, ha 4-5 napig nem behatolással szereztek egymásnak örömet az ágyban.


23N

2016. szept. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Sztem bunkó tőle!

Engem személy szerint nem zavar, de ha téged igen, akkor ne menj bele. Nem fair tőle hogy nem fogja fel

2016. szept. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Zuhany alatt is lehet szexelni!De ha téged ennyire zavar,meg kellene hogy értse!
2016. szept. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a barátod azt nem érti meg, hogy te nemet is mondhatsz. Az most mindegy, hogy milyen okból.

Ha elvárja, hogy akkor is szexeljetek, ha te nem akarsz, akkor kb. olyan, mintha nem is érdekelné, hogy neked jó-e egyáltalán, egyszerűen csak használni akar.

Van aki ilyenkor szexel, van aki meg nem. Ezt mindenkinek jogában áll eldönteni, a másiknak meg el kell fogadnia. Ennyi! Rettentő gáz, hogy minden hónapban napokig megy a nyúzás, hogy deee, deee, csak egy kicsiiiit.


Nekem elég durva görcseim vannak az első pár napban (endometriózisom van), nem "átlagos" mensis görcs, pedig az se semmi. És ilyenkor élni sincs kedvem, nem hogy kielégíteni a másikat. Mivel a párom tudja, hogy ez hogy megy, ezekben a napokban ezt nem is erőlteti. Inkább ő ölelget, meg cirógat kicsit, hogy nekem jobb legyen a közérzetem.

Cserébe mikor már van kedvem, nagyon hálás tudok lenni ezért a türelemért. ;)


Volt olyan pasim, aki nem értette, hogy nem. Állandóan nyúzott, meg próbált kezdeményezni, és a vége az lett, hogy teljesen elhidegültem tőle. Egyáltalán nem volt kedvem vele semmihez. Nem is tartott sokáig.

2016. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem tanácsokat kért, hogy hogy lehet megoldani, és nem azt kérdezte, hogy ti csináljátok-e!

Kérdező, azért nem érti meg a barátod, mert egy éretlen bunkó. Talán majd felnő. Vagy nem.

2016. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit konkrétabban is leírhatnád? Hány éves vagy?

Mi az, amit nem ért a barátod? Mit beszéltél vele eddig, ami alapján ezt így kijelented, hogy nem érti meg?

Mondtad neki így, hogy édesem én nem akarok a menstruációs időszak alatt szeretkezni és egyéb formáját sem kívánom a szexnek vagy nem szeretem ezt vagy azt?


Mivel a teljes történet ismerete nélkül meg lettem kövezve többek között én is, mert felvetettük azt, hogy van más módja is a szexuális együttlétnek.

"Nem azért mert nincs rá igényem..." Ez a mondtad számomra azt takarja, hogy nem szeretnék semmilyen vaginális hadműveletet és az én olvasatomban elég sokmindent takarhat még emellett.


Illetve ne felejtsük el, hogy nem egy szexuális zaklatás részletes jegyzőkönyvét olvassuk szóval a srácot sem kéne egy rögtön ítélő bíróságként halálbüntetéssel súlytani, mert lehet, hogy nem is beszélték meg rendesen ezt a témát.

2016. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fru_ ***** válasza:
100%

Azért nem érti meg,. mert egy éretlen pöts.

Mindegy, hogy szex vagy nem, és mindegy milyen kapcsolat, a nem azt jelenti, hogy nem.

Tegnap majdnem pofán vágtam egy koldust, mert, miután adtam neki egy százast, tovább rinyált, hogy adjak még egyet.

Ő se nagyon vette, hogy ennyit kapott, többet meg nem fog.


A te eseted azért súlyosabb, a pasid is.

2016. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!