Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyunk egymásba szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk egymásba szerelmesek, de szeretjük egymást. Te hogy látod?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve együtt vagyunk, az első komoly dolgokat együtt éltük át..már nem is tudom elképzelni, hogy nincs velem és nem is akarom. Talán nem is azon vagyok meglepődve, hogy a szerelem átalakult szeretetté, hanem... nem tudom. Tudom, hogy ő kíváncsi...milyen más lányokkal..és manapság nagy mártírnak számít aki az elsővel éli le az életét.( vagy nagyon ritka első látás szerelem, tiszteletem) De ez így jelenleg szenvedés- Ő érezteti velem, hogy szeret,de úgymond..már uncsi. Ő 23 én 21, mindkettőnknek biztonságos a másik mellett, de mégis gyomorgörcsöt okoz, ha ő találkozik egy lánnyal... Talán valahogy lendítenem kellene a dolgokon. Nem élünk együtt, a suli miatt még koli/albérlet van, szóval a mindennapok nem unalmasak...nem úgy ununk egymásra, hogy 0-24 együtt vagyunk..hanem a kíváncsiság...talán más jobban törődne velem, talán más boldogabbá tehetné őt... nem tudom. Volt már pár beszélgetés arról, hogy ez nem a legszebb kapcsolat így, de jó...és félünk lehet ez a tökéletes kapcsolat, csak nem tudjuk mert még nem tapasztaltuk milyen a rossz...

Hogy lehetne javítani..vagy éppen más megoldásokat találni? Azt nem mondom neki, hogy itt egy hónap, azt csinálsz amit akarsz meg én is..és aztán kiderül...neem, ez hülyeség. De kell tennem valamit, hogy az energia ne erre menjen hogy tűrtőzetssük magunkat


2016. szept. 19. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Probàljàtok ki egy kis ideig a nyitott kapcsolatot.
2016. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tíz éve vagyunk együtt. Ebből 9 éve együtt élünk. Elsők vagyunk minden téren egymásnak. De egy pillanatig sem éreztük mártírkodásnak, se lemondásnak. Egyáltalán nem unjuk egymást. Szerintem nektek nem kéne együtt maradni ha csak a megszokás tart össze. Így nem lesztek boldogok. Jobb lenne nektek külön.
2016. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!