Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk szerelmesek egymásba, de nagyon szeretjük egymást, nem tudunk meglenni egymás nelkül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakítsak vele? Fél éve vagyok vele, 19lány vagyok Ő 21. Ő az a férfi, aki jó lenne majd férjnek, én is az a nő vagyok számára, aki jó lenne feleségnek, de semmi ennél több.

Szeretem, nagyon mély érzelmeket érzek iránta de nem vagyok már szerelmes belé.

És ez a részéről, hogy Ő ugyanígy érez nem lerázás, mert ezt már megbeszéltük.



Mit lehetne tenni, hogy jobbra váljon ez a kapcsolat és legyen benne szerelem, a szexuális része csodálatos, olyanokat élek vele át az agyban, amit mással sose fogok majd. Szeretném megint a szerelmet érezni iránta.

IMÁDOM, de már nem a régi és nem tudok szakítani vele, mert megprobáltuk és nagyon szenvedtünk mindkette, nem tudunk meglenni egymás nélkül.


2010. jún. 3. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A szerelem átfordul szeretetté, mély szeretetté.Dobjátok fel a kapcsolatot, randizzatok ujra.
2010. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha szereted, nem bírjátok egymás nélkül & a szex is ennyire jó, nem tudom mit szeretnél még. normális, hogy egy kapcsolat kezdeti hónapjai után megváltoznak az érzelmeitek, már nem az a 'lángolás' van mint eleinte.
2010. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem ez elég lenne, de neki úgy érzem több kéne, megint kéne az ami az elején volt.


Sajnos mi nem randiztunk, hogyan tudnánk randizni? Mit kene csinaljunk?

Öszintén nekem még olyan igazi randim sose volt.

2010. jún. 3. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már szeretet nem szerelem.
2010. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy meghit vacsorára, gyertyafényes vacsora.Még én sem voltam vacsorázni, csak ebédelni :)
2010. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21:29 ez most nagyon nagy hozzászólás volt. leírtad azt, amit ő is tud. gratulálok!


figyelj, fél éve együtt vagytok, nálam is ekkor múlt el a "láng". nem lehet mindig olyan nagy a rajongás. együtt vagyok a barátommal másfél éve (bár fél évnél kidobtam őt, emiatt, de szemvedtünk mind a ketten, majd 1 hónap múlva újra együtt, mert nem bírtuk)


szóval semmi értelme szakítani, úgysem bírnátok egynmás nélkül, mint ahogy mi sem bírtuk.

de azóta 1éve együtt!;)

2010. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csodás, ha nyugis szerelemben vagyok a párommal. Hiszen ha évekig forrna a vérem, kb. semmire nem lennék képes, annyira blokkolna az érzés.
2010. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!