Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nőknek valami bajuk van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek valami bajuk van és megkérdezik tőlük hogy mi bajuk van akkor miért mondják mindig azt hogy "Semmi"?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Csak!
2016. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
A szokásos manipulatív játszmázásuk része ez. Aztán besértődnek és hisztériáznak mert nem találtad ki.
2016. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Excsajom is ezt csinálta, és rühelltem, és akkor kezdjen el az ember kérdezgetni hogy de mi van, de erre csak durcizik... (Mondjuk azóta megtanultam, hogy ilyenkor le kell inteni hogy "hát jó" vagy "Akkor ne mondd, durcizz csak tovább, én folytatom amit csinálok, ha már ilyen szép napunk van (vagy egyéb)" stb.. )
2016. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igy van.Beken kell hagyni,majd leulepszik benne es mondja.

A parom tudja h en ilyenkor szeretem ha bekenhagy,egyszeruen azert mert nem elso felindultsagomban szeretnek kesobb megbannam dolgokat a fejehez vagni.Picit nyugton hagy es utana higgadtan el tudom mondani h mi a kinom.

2016. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ezt akkor csinálom mikor valóban azt akarom,hogy békén hagyjanak vagy ne firtassuk a témát. Ha ezt a párom kérdezi és vele van bajom akkor azt mindenképpen elmondom. Általában olyan dolgokat nem mondok el ami csak rám tartozik vagy nem akarom vele terhelni. Én olyan állapotban az embereket is kerülöm. Sajnálom azokat akiknek játszmázós barátnőjük van/volt.

17/L

2016. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam mondani, mert nem érzem elsőre, hogy a másikat tényleg érdekelné a problémám, csak a feldúlt viselkedésem akarja megszüntetni. Vagy azért, mert a másik csinált valamit, ami rém egyértelmű, hogy rosszul esett, csak ő félvállról vette a dolgot. Vagy azért, mert ha elmondanám gúnyolna érte, vagy azt mondaná ez csak hiszti. Nagyon ritkán megesik, hogy tényleg nem akarom elmondani neki, vagy egyszerűen tényleg nincs semmi.
2016. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én akkor akadok ki ettől amikor kis apróságon spanolja fel magát a feleségem és ezt játssza. Nekem is az az érzésem, hogy azt akarja, hogy találjam ki mi a baja. Engem speciel eléggé idegesít.
2016. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anno érdekelt, mert segíteni szerettem volna, a vége mindig az lett,hogy én vagyok a x@ar. Most nyugtázom, hogy semmi sincs, utána ha mondaná, meg nem érdekel. Ha kérdi, mi van akkor annyi a válasz, hogy semmiségekkel nem foglalkozom. Ennyi. Aki duzzogásra cseszné el az idejét, részemről oké, én nem asszisztálok hozzá. Van jobb dolgom. 30/f
2016. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy idegesíti a srácokat ez, nálunk már sok összekapás/veszekedés innen indult ki. Én azért mondom azt, hogy semmi, mert nem tudom először normálisan megfogalmazni, mit is akarok, ezért lerendezem egy semmivel. Úgy akarnám csinálni, hogyha van is bajom, úgy mondjam el, hogy ne legyen belőle konfliktus. Ha éppen a kérdezés pillanatában akarja megtudni a másik fél, hogy mi bajom, általában az "erőltetése" csak ront az alapból lehet hogy nem is vészes helyzeten. Először át akarom gondolni, hogy jogosan sértődtem-e meg, és ha nem, akkor minek mondjam azt, hogy "majd elmondom, de most hagyj"? Persze itt nem szokott lezárulni a helyzet, általában tovább faggat, ami nálam is meg nála is frusztrációt okoz aztán meg jól összeveszünk, hogy miért nem vagyok képes kinyitni a szám. Megoldás? Ne kérdezgesd, ne erőltesd. Tanítsd meg rá, hogy bizony ha valamit mondani akar, akkor mondja ki (de ne akkor, mikor te akarod, hanem amikor ő!). És légyszi ne légy vele türelmetlen. Úgyis el fogja mondani, ha nagyon zavarja vagy előbb-utóbb kibukik belőle, mikor látja, hogy nem erőlteted. De az is egy megoldás, hogy mondod neki, hogy tisztában vagy vele, hogy van valami baja, de te nem tudod kitalálni mert nem vagy gondolatolvasó, és ha el akarja mondani elmondhatja most is és később is.


Másik eset az rosszabb nálam: azt szeretném, hogy találja ki magától. DE! Olyan témáknál szoktam ezt csinálni, ami kényes. Pl: én féltékeny típus vagyok, és sokszor már teljesen valótlan dolgok fordulnak meg a fejemben. Ezt nem mindig akarom az orrára kötni, mert amíg nem ad rá okot, minek? A "semmi" időszaka alatt csak annyit csinálok, hogy elszomorodom (nem direkt), és gondolkozom rajta, hogy valóban jogosan szomorodtam-e el. És persze anélkül, hogy mondanék valamit, jó lenne, ha ő mondaná nekem kérdezés nélkül, hogy nincs okom az aggodalomra, ne legyek féltékeny. Nem mondhatom el minden egyes alkalommal neki, hogy "most azért lettem szomorú, mert elképzeltelek az ágyban x meg y-nal" vagy nem kérdezgethetem meg minden egyes alkalommal hogy "kinek írsz?" "miért késtél fél órát?" "miért nem válaszoltál 10 perce?" (na jó ez abszurd:D) Hanem próbálom meggyőzni magam, hogy "de hát nem biztos, hogy mellettem is van valakije, lehet csak éppen az egyik haverjával beszélget".


Nagyjából érted mire gondolok? :D Az a lényeg, hogy én így próbálom kikerülni a konfliktust (ami nem biztos hogy jó, dehát...majd kiderül idővel).

2016. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak annak mondom ezt, akinek semmi köze hozzá, illetve akivel nem vagyok olyan bizalmas kapcsolatban, hogy megosszam vele a problémát. Feleslegesen terhelni senkit nem szeretek, másrészt óvatos vagyok azokkal, akik hátba támadhatnak érdekből.
2016. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!