Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek miért rossz? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért rossz? Mert van kapcsolatuk, csak éppen rossz? Mi lenne ha még kapcsolatuk sem lenne?

Figyelt kérdés

Csak mert a pasiknak ez az alap állapot, hogy nincs senkijük.


És szerintem az nagyobb szivás. De sajnos a nők ezt valamiért képtelenek megérteni, hogy milyen az, amikor még egy akármilyen kapcsolatért is éveket kell dolgozni. És nem csak úgy "összejön"...csak elég ruhát kell venni meg szépen sminkelni (persze ezek nélkül IS összejön, csak akkor gyérebb pasi)


Na most pasiként meg a legalapabb nőért is dolgoznod kell, de nem csak ilyen felszines dolgokat, hanem tényleg fáradtságos lelki és fizikai munkát nagyon hosszú időn keresztül.


2016. aug. 13. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon éretlen vagy.

Először is: egy rossz kapcsolat sok esetben súlyos lelki traumákat tud okozni, és a legkevésbé sem leszel tőle kevésbé magányos. A társas magány már elég ismert fogalom, nézz utána. Nem beszélve a pszichés vagy fizikai terrorról.

Másodszor: nem a nőkért dolgozni, hanem saját magadért. Nem azért kell tanulni, munkát keresni, edzeni...stb, hogy imponálj egy nőnek, hanem hogy megtaláld a helyed a világban. Ez persze mindenkinek mást jelent, tanulás alatt nem csak az iskolát értem. Ha nincs hobbid, barátaid, céljaid, életed, akkor mégis mit vársz a világtól? Egy kapcsolat ideális esetben arról szól, hogy egymás életének részei lesztek, motiváljátok, támogatjátok egymást. Ha az egyik félnek nincs önálló személyisége, élete, akkot abból folyamatos problémák, konfliktusok születnek.

2016. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor mostmár csak azt kellene megmagyarázni, hogy a jó külső adottságokkal rendelkező tiniknek miért van folyamatos nemi élete?


pedig állitolag a gyerekes embereknek NEM LEHET (természeti törvények miatt) szexuális élete


vagy a szép emberekre nem vonatkozik?

2016. aug. 13. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
" Csak mert a pasiknak ez az alap állapot, hogy nincs senkijük. "
2016. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Hahahahahaha

Akkor én most férfi vagyok női testben? Na ne nevettess!

Ne sajnáltassd már magad...


Nő vagyok,de!

-keményen dolgozom (igen,fizikait és szellemit is egyszerre)

-Nem vagyok párkapcsolatban (Nem tudom te miért nem,de én szeretek "egyedül" lenni... sok udvarló,sok szabadidő,több cassh!)

(Évek óta kupálom magam,hogy nagyon klassz kis nő legyek)


Mire fel sírsz?

2016. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"a jó külső adottságokkal rendelkező tiniknek" - Kishaver, ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória, a tini kategória arrébb van...
2016. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Sírj még ez az!

Majd ha egy rossz kapcsolatban találod magad, egy elmebeteg nőszemély mellett, aki lelki terrorban tart, folyton kritizál, lehúz, számon kér és fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz, ha elhagyod - akkor hopp, megtanulod értékelni a magányt.

Egy rossz kapcsolat megterhelőbb, és sokkal több energiát felemészt, mint az egyedüllét. Egyedül van időd magadat fejleszteni, míg rossz kapcsolatban csak leépülsz, nem tudsz odafigyelni a dolgaidra, és ha még a másik fél is rontotta el a kapcsolatot, előbb-utóbb te is értéktelennek fogod magad érezni.


20/L

2016. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!