Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek a barátomnak?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, előtte sokáig barátok voltunk. Sokat beszélt akkoriban a hódításairól, hány nővel feküdt le, miket próbált ki. Aztán ma előállt azzal, hogy én voltam neki az első, az eddigiek nem voltak komolyak, egyikkel se létesített szexuális viszonyt. en pedig most nem tudom hogy álljak ehhez, melyik hazugság, melyik lenne jobb.. a bizalmam is ingadozik most. Ti mit tennétek? Vélemények?
2016. szept. 20. 19:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
Igy jár az aki kisfiukkal kezd.
2016. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Linó03 ***** válasza:
Lehet, hogy csak most merte elmondani az igazat, eddig meg azt hitte, hogy nyerő. ha olyanokat mond, amilyeneket.
2016. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A férfiak szeretnek túlozni a hóításaikról mások előtt, hogy menőnek tűnjenek, szóval simán lehet h tényleg szűz.
2016. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha tényleg te voltál neki az első, azt csak észre veszed.
2016. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha így konkrétan kitalált helyzeteket és direkt, magától, többször is hangoztatta, hogy ő milyen nőcsábász (volt), azt én nem nézném el neki. Mert az már elég hazudozós jellemre utal. Ha "csak" elsunnyogta volna a dolgot, vagy max. annyit mondott volna, h volt nővel, miközben nem, azt elnézném, de azért megmondanám, h ne hazudjon legközelebb, még ha "jót akart", vagy szégyellte magát (ami hülyeség), stb.
2016. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, engem nagyon aggaszt. Volt, amit direkt kérdeztem, kipróbált-e, néhányat igen néhányat nem.. szóval meggyőző sztorik voltak, egytől-egyig... ma meg azt kapom, hogy "te vagy az első, mert másokkal nem éreztem annyira komolyan, hogy bármi történjen". Nekem ez az egész annyira hihetlen, amúgy se vagyok egy nagyon bizalmas ember, mert eddig mindenki átvert... és jön ez. Hogy vagy hónapokig hazudott, vagy most. :(
2016. szept. 20. 21:36
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem van egy haverom aki most 20 éves elsős egyetemista és hatalmas arcnak mutatja magát egy ideje (és az is). Mindenkivel "spanol", "smúzol", buliban hatalmas partiarc, társaságban a középpont. Jól elvan a lányokkal, jókat dumál velük és úgy néz ki hogy sok lánynak bejön. Néha volt már randizni is, illetve már csókolózott is lányokkal, főleg bulikon.


És csak most, pár hete veszítette el a szüzességét, elmondta nekem...

Szóval csak mert valaki elsőre Casanovának tűnik, nem biztos hogy az.

23/F

2016. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy minek tűnik. Hanem hogy miket mondott.
2016. szept. 21. 14:04
 9/21 anonim ***** válasza:
Világos. Az én haverom is általában fűnek-fának hazudta, hogy ő már végig dugta a fél várost.
2016. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem tudnék hinni neki.

És nem tudnám eldönteni, hogy most hazudik, vagy régen hazudott?

Egyik sem jobb, mert valamikor hazudott nekem, nem volt őszinte.

Aki egyszer (sokszor?) hazudik, az mindig megteszi, ha az érdekei úgy kívánják meg.

És itt most nem egy kegyes hazugságról van szó, hogy "de jó a hajad!", hanem sokkal komolyabb dolgokról.

2016. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!