Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek higgyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek a barátomnak vagy egy idegen lánynak?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja vagyok a barátommal!

Sokat veszekedünk.

Ma azt mondta hogy szakítsunk, de én mondtam és kértem hogy próbáljuk meg!Ez volt délután!

Most este rám írt egy lány, nem ismerem és azt írta fbon hogy szakítottunk-e a barátommal! Nem válaszoltam, kérdeztem a barátomat hogy ki ez a lány és mért érdeklődött!Azt mondta a barátom hogy mondjam azt neki hogy szakítottunk!

A lány felhívott, kiderült a barátomtól tudja a számom (én fbon letiltottam)

Azért érdeklődött hogy tőlem akarja hallani hogy vége vagy sem, én mondtam neki hogy mit mondott a barátom!Mit hazudjak stb. A lány meg azt mondta hogy nála próbálkozik de így már nem fog vele kezdeni ezek után, és hogy én se higgyek el semmit neki.

Kinek higgyek?


2014. jan. 19. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

"Azt mondta a barátom hogy mondjam azt neki hogy szakítottunk! "


Csak annyiban vagyok biztos, hogy ne ennek az aljas féregnek.

2014. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a csajnak!azert szakitott veled hogy a masikkal csajjal legyen!a csaj meg nem akkart vele lenni meg nem tudta tutira hogy vege veled!ez a pasi egy b@z! felejsd el!jobban jarsz!
2014. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egy szartakony... Ha a helyedben lennék már nem is lenne a barátom... Elküldeném stb. Nem is értem miért tetted fel a kérdéstn nincs miről beszélni.
2014. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek vagy olyan kapcsolatban, ahol már az elején is veszekedtek?


Amúgy én mindkettőtől menekülnék.

2014. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őm.. Nekem a dolog kicsit homályos. Nem akarok kötözködni, de előbb írni és fogalmazni tanulj meg. Sokat segít ;)

Először azt döntsd el, hogy meg bízol-e a barátodban, mert ha nem akkor egyáltalán minek vagy vele együtt?

Ha jól értelmezem, a barátod mondta, hogy mond ennek a csajszinak, hogy szakítottatok?

Annak mi értelme, miért mondta? Ez így nem tűnik szerelemnek akkor..De értelmes kapcsolatnak sem. Nem értem az ilyen embereket. Próbálkozz inkább másnál.

2014. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű?

Ma mondta a barátod,hogy szakítsatok,utána ír egy csaj,hogy vége van-e már,és a barátodtól még a számodat is tudja.Nem hiszem,hogy sok ész kéne ahhoz,hogy összerakd a dolgot.

Hagyd a "barátodat",jobban jársz nélküle.

2014. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt van annak lánynak a kérdése is, aki hívott: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..
2014. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!