Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megesett már valakivel olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már valakivel olyan, hogy a párjáról vagy házastársáról később derült ki, hogy más ember mint akibe anno beleszeretett? Mennyi idő kell ahhoz míg valakit ki lehet ismerni, van hogy akár több év is?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy az évek folyamán minden ember változik és ebbe nincs is semmi különös,de megesik hogy az embernek nem sikerül kiismernie a párját ,mert a rossz esetleg elviselhetetlen jelleme esetleg csak évek múlva jön elő.
2016. szept. 20. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez általában nem ilyen. Mert ilyenkor az aki "megváltozott" is gondolom ezt mondja a másik félről :D Szóval itt inkább olyasmi lehet, hogy elkezdenek rossz reakciók felépülni mindkét oldalról és ezt nem kezelik időben és a végén nagyon mélyek lesznek. Szóval valahogy ezt a rosszat váltják ki egymásból.
2016. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Egy orok elet.mert az emberek változnak.
2016. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem keptelenseg valakit teljesen kiismerni, az embereknek olyan titkaik vannak, h az elkepeszto es a csaladjaik elott is titkoljak, nem mindenki nyilvan de rengetegen.


Szoval kiismerni valakit nem lehet, max kiszamitani.

2016. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Persze mindenki változik, főként ha "nyeregben" érzi magát az illető.

Sajnos.

2016. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Kb. 10-15 év után döbbentem rá, hogy milyen ember a feleségem. Addig megjátszotta magát...
2016. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
én mondhatom, hogy másfél év alatt ismertem ki a nőket, mert 3 nővel is ennyi idő kellett. persze voltak ennél rövidebb futamidejű ismerkedések is, de másfél év után már mindig kibújt a szög a zsákból.
2016. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Az exem mániákus hazudozó, kb egy év után bukott le. Eleinte csak a múltjáról hazudozott, de mivel távkapcsolat volt és nem voltak közös ismerőseink (ha lettek volna se kérdezgettem volna őket a magánügyeiről), ez nem tűnt fel. Aztán mikor elkezdett arról is kamuzni, hogy merre járkál (pedig még csak nem is szokásom számon kérni a páromat), kiszúrtam egy hibát. Onnantól jobban figyeltem, és bizony több más hibát is kiszúrtam, így le is lett pattintva.

Nem hiszem, hogy valaha is igazán ki lehet ismerni másokat, elvégre nem vagy velük 0-24 és nem látsz a fejükbe se.

2016. szept. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nincs olyan, hogy valaki hirtelen megváltozik egyik pillanatrol a másikra, max nem figyelnek oda egymásra eléggé, vagy vak volt eddig a másik de már későn vette észre a dolgokat.

Megesik, hogy 2 ember eltávolodik egymástól, beleleényelmesednek egy kapcsolatba, és utána már máshogy viszonyulnak egymáshoz nem úgy mint régen.

Minden ottvan a szemünk előtt, csak vagy nem vettük észre, vagy nem akartuk...

2016. szept. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapeset!!!!
2016. szept. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy a legtöbb embernek még az önismerete sincs rendben. Így mégis, hogy akarnak másokat kiismerni?
2016. szept. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!