Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányszor van az, hogy összeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor van az, hogy összevesztek a pároddal, és szakításon gondolkoztok?

Figyelt kérdés
Minden összeveszésnél? (Nyilván nem kis vitákra gondolok)
2016. szept. 22. 10:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
persze,de csak egy pillantra aztan ha kitisztult a fej akkor minden rendben van,egyszer volt h elkezdtem összepakolni parom meg szedte ki a böröndböl a ruhaim,en raktam bele ö vette ki:) ugyereztem elegem van mindenböl.de par perc alatt megnyugodtam
2016. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Szakítsál. El sem tudom képzelni, egy normális párkapcsolatba, minek kell veszekedni? El tudnád árulni, mit old meg, 1-1 nagy veszekedés?
2016. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem volt meg ilyen. En sem ertem ezt a nagy veszekedes dolgot.
2016. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem el h van olyan kapcsolat ahol nincs veszekedes!!!ahol tenyleg nincs nem jo a kommukacio.vannak dolgok amiket titkoltok egymas elöl,temak amiket nem mertek a masiknak elmondani.1 evben 1-2 szer sztem meg jot is tesz a kapcsolatnak.pl veszekedes utan mikor röjöttök milyen butan viselkedtetek teljesen mas erzes összebujni na meg persze a bekülö hancurozas a legjobb :) nem azt mondom h a veszekedes jo egy bizonyos mennyisegben azt mutatja h a parok kommunikacioja jo,nincs 2 egyforma ember minden ember mindenröl mas velemenye van ezert van veszekedes,a tul sok veszekedes sem jo de az sem jo jel ahol egyaltalan nincs.de erre ugyis radöbben mindenki.
2016. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Rengetegszer veszunk ossze, de sosem merul fel a szakitas emiatt. Barmit meg lehet beszelni, ha mindket fel hajlando ram
2016. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4# De jo jel, annak a jele, hogy megvitatjuk a problemainkat. ;) Nem pedig lehordjuk egymast mindennek meg csapkodunk mert nem ert egyet velunk a masik, mint a dedoban. Felnottek nem veszekednek. Nem hallgatunk el semmit, nincs olyan amit ne mernek vagy ne akarnek elmondani a baratomnak, ha bajom van. De persze mi alapbol is eleg jol passzolunk.
2016. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Ahol nincs veszekedes, ott nincs rendes kommunikacio, hanem a partberek magukban elnyomjak az igenyeiket.

Nem vagyunk egymas klonjai, nem gondoljuk mindig ugyanazt, elkerulhetetlen, hogy ebbol ne legyen nezetelteres.

Aki itt bizonygatja, hogy ok ugyan soha, ott az egyik/masik/mindketto elnyomja magaban a problemakat es bemeseli maganak, hogy sosincs veszekedes es ez igy jo.

2016. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sztem az az igazi kapcsolat amire fel lehet nezni ahol a nèhai nezetelteresek sem valasztanak el 2 embert es nem titkoloznak nem megfutamodnak hanem megoldjak a dolgokat,mi is vesztunk mar ossze anyagi ugyek miatt,v egyebek amik nem ajtocsapkodast jelentenek,kicsit magasabb hangerovel beszelgetunk,en sem es parom sem az az ember aki megfutamodik,ha valami nem tetszik megmondjuk a masiknak ha megbantjuk ha nem,ez lehet furan hangzik de a kapcsolatunk nagyon jo,nincs olyan dolog amit nem tudnank megbeszelni megoldani.ha kis veszekedes kell akkor kell
2016. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Négyes, amit két ember nem tud normális hangnemben megbeszélni, azt hogy lehetne ordítozva megbeszélni. Egy népcsoportot ismerek, ahol annak van igaza, aki a leghangosabban tud ordítozni. Mi, nem oda tartozunk.
2016. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nezetelteres nincs hanem veszekedes. Nem ugyanaz.
2016. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!