Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, veletek is nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek is nagyon csúnyán beszél a barátotok, ha összevesztek?

Figyelt kérdés
amúgy nagyon jó minden, de ha összeveszünk, olyan ocsmány dolgokat mond rám, le sem írom inkább. mással is így van ez?

2015. máj. 2. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

nálam fordítva van a csajom szokott mindennek elhordani, régen még csak meg sem érdemeltem :D mostanában már igen, de akkor is. én meg "szépen" szoktam válaszolni ha veszekszünk. na jó nem, de trágárul sem.

Valahogy így "Na jó dugulj el, tökfej" "Ugorj már le az egódról az iq-d ra" XD szal érted.

2015. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszintén egy pasitól sem szép ha lehordja a bnőjét még ha mérges is.
2015. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a dugulj el tökfej az semmi, ő sokkal sokkal csúnyábbakat mond. leírni is rosszul esne:(
2015. máj. 2. 13:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ritka undorito dolog ocsmany dolgokat mondani a masikra, meg ha veszekedsz akkor is.


Legyen mar annyi gerinc benned hogy ezt nem turod el.

2015. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele? Ja, mert annyira szeretnivaló. Oké.
2015. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer fordulna elő ilyesmi és már repülne is.
2015. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én simán szakítanék. van annyi ember a földön nehogy már ilyeneket eltürjek csak h ne legyek szingli pár hónapig
2015. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szokott velem sem csúnyán beszélni csak felemeli a hangját meg olyankor kerülget.
2015. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!