Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom telefonja és laptopja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom telefonja és laptopja tele van a volt baratnoi képével. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mondtam már neki, hogy zavar bármit nézünk vissza mindig van valami kép amire nem lennék kíváncsi. A telefonján és a laptopjan is, sott otthon is a kinyomtatott képek. Sokszor fotozgat idegen nőket is. Azt mondta ez a múltja ottmaradnak a kepek.

Mit tegyek? Nagyon zavar.


2016. szept. 22. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
megmondanám vagy törli vagy menjen vissza hozzá ha ennyire hiányzik neki.
2016. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Sokszor fotozgat idegen nőket is."


Az ő engedélyükkel?

2016. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy tartsa olyan helyen, ahol nem kerül elő állandóan.
2016. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Semmit. Te választottad a srácot egy normálisabb helyett. Most viseld el.
2016. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 aperitif ***** válasza:
65%

Amikor a férjem hozzám költözött, akkor egy kis dobozban hozta a relikviáit is, emléktárgyakat, szerelmes leveleket, fényképeket (ez még a virtuális korszak előtt volt). Engem ez soha nem zavart. A múltjának egy része, valahol egy kicsit ő maga is. Miért kéne megtagadnia, megsemmisítenie? Attól nem lesz több, csak kevesebb.

Nekem is vannak emlékeim a múltamból, és azt sem szeretném, hogy ha vége egy szép kapcsolatnak, akkor csupán egy törölhető/kidobható fénykép legyek.

2016. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Aperitif,teged azert nem zavar mert felnott vagy ami a gyakori kozossegerol nem mondhato el:-)
2016. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, amit az 5-ös ír, de ehhez nem kell, hogy hozzátartozzon, hogy úton-útfélen ebbe botoljon az ember. Nem kell megsemmisíteni, de nem is kell a másik orra előtt lennie ezeknek. Pl. miért van a telefonján kép az exről, miért nem elég egyetlen mappában a gépen az összes ilyen?


aperitif, gondolom a férjed a dobozt valahova elrakta, ott van benne minden, nem pedig kipakolta a leveleket és a fotókat az íróasztalára, nem? :)

2016. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 aperitif ***** válasza:
71%

Igen, egy dobozban van, a szekrényben. Viszont ha a telefonján lenne, azt ritkábban látnám, mert a szekrénybe néha benyúlok, a telefonjába meg soha. De azért néha az is előfordul, hogy valamiről beszélgetünk, és előveszi a dobozkát, a benne lévő képekkel, hogy, na ő volt az a Magdi, Kati, Gizi, akiről szó van. Ez engem kábé annyira zavar, mintha az óvodás pajtásáról mesélne.


Amúgy igen, bőven felnőtt vagyok, azért tudom ezeket a dolgokat más szemmel nézni, mint tinilány koromban, és pont azért írom le ezeket, mert én is a tőlem öregebbektől tanultam meg, hogy ilyen derűvel és nyugalommal is lehet szemlélni az életet. Nekem ez így sokkal jobb, mint az állandó bizonytalanság, harc és cirkusz, főleg a megváltoztathatatlan múlt miatt.

2016. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Azért a két eset más. Engem sem zavartak a párom ex fényképei mert a múltban zajlottak, és mi is felnőttek vagyunk. Viszont azt tényleg zavarónak találnám ha mindenhol ezekbe a fényképekbe ütköznék vagy idegen nőket kapna le, kivéve ha fotós lenne a szakmája, de az egy más téma.

Teljesen érthető, hogy zavarja a kérdezőt, elég tapintatlanság a párja részéről.

2016. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó, csak akkor se panaszkodjatok ha kiderül hogy az imádott párotok összejár az exxel....

Kérdező, én zavarnám hozzá.

2016. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!