Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség lenne ezt megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne ezt megkérdezni tőle?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom, mert még élni akar, és nem tudta velem elképzelni a jövőt. Viszont én még nagyon szerelmes vagyok belé. Hülyeség lenne, ha megkérdezném, hogy akar-e még szexelni néha? Én nem bírom így nélküle, más férfiakra gondolni se tudok. 25N 27F
2016. szept. 22. 12:13
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha innentől kétlábon járó zsepiként akarsz élni, akkor nyugodtan kérdezd meg!
2016. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennél nagyobb hülyeséget nem is tehetnél. Ha továbbra is összejártok, annál hosszabb, nehezebb és fájdalmasabb lesz a túllépés. Meg azért az sem elhanyagolható, hogy tényleg egy lyukká degradálod magad, ami rohadt szánalmas és megalázó.. Ennyit egy pasi sem ér meg.

A lgejobb, amit tehetsz, ha megszakítod vele a kapcsolatot és magadra koncentrálsz. Ő már nem akar veled lenni, nincs itt már mibe kapaszkodni.. Kitartás, mindannyian átestünk ezen, idővel jobb lesz.

2016. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Ez egy nagyon jó döntés.


29/F

2016. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak neked lesz sokkal rosszabb!!!

Hagyd,éljen. Az ilyen még 20év múlva is élni akar majd.

Találsz jobbat! (Tapasztalat)

2016. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erzesekkel necces. Azert szakitott mert elni akar tehat o nyilvan csak szexnek fogna fel a dolgot, az orrod elott ismerkedne masokkal, szexelne is veluk lehet, stb. ami neked nyilvan rossz lenne. Egyebkent ha szingli lennek en is lehet felkeresnem az exem ilyen miatt, ha mindketten tul vagyunk egymason akkor miert ne es nem ereznem emiatt zsepinek magam :D hiszem mindkettonk reszerol szex lenne es kesz. Viszont igy nem, hogy valaki meg szerelmes a masikba, az ugy az erzo fel reszere mindenkepp egy megalazo es nyomorusagos helyzet lenne.
2016. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult ez a fejembe egy szakítás után. NE TEDD.. Csak magad alazod+ nehezebb lesz túl lepni. Koncentralj magadra és próbálj tovább lépni. Majd jön más, aki lassan 30 évesen nem fel az elkotelezodestol...
2016. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hülyeség. Neki biztos jó lenne, tapasztalatból mondom. Két exemmel volt, hogy már azt hittem felfogták végre, hogy vége és kész. De felhívott, találkozzunk, ő elfogadta, nem akar már tőlem kapcsolatot, csak szexet, semmi mást. Még rá is kérdeztem, hogy biztos nem akarsz többet? Biztos. Hát rendben, belementem, jó párszor buli után hazafelé jövet feljött, megtörtént aminek meg kellett. Ez ment így 2-3 hónapig, mire közölte, hogy igazából hazudott és még mindig szeret... Mindkettőnél ez volt.


Szóval férfiként mondom, ha ki akarsz cseszni magaddal, hajrá, kérdezd meg tőle.


33F

2016. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!