Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Békülés: hagyjam vagy üssem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békülés: hagyjam vagy üssem a "vasat" amíg meleg?

Figyelt kérdés

Két hete szakított velem a barátom, 5 év után. Nagyon hülyén viselkedtem vele, megbántottam és megcsalással gyanusítgattam... Az első héten nem beszéltünk egyáltalán, pedig ismerőseim mondták, hogy többször volt bulizni, de nem csajozott egyáltalán, így biztos nem volt a kapcsolatunk alatt se semmi, mert akkor már rég azzal lenne... Aztán elmentem hozzá személyesen és bocsánatot kértem tőle és kértem még egy esélyt, és azt mondta, szeret, de most időre van szüksége. Utána én kezdtem el vele csetelni, néha telefonon is felhívtam. Tegnap áthívtam kajálni, mondta hogy rossz nélkülem, alig alszik, és búcsúzáskor puszit is adtunk egymásnak (de csak arcra), mosolygott. Ma meg írta, hogy jó volt újra látnia engem, de még benne vannak a sérelmek és emiatt nem "ugrott a nyakamba".


Ilyenkor mi a helyes? Most hagyjam egy kicsit "lélegezni" a sok esemény után, hadd menjen a haverjaival iszogatni, stb, vagy kedveskedjek neki tovább? Ő nem olyan pasi, mint a többi, nagyon érzékeny és kicsit olyan "női lélek", szóval nála ezek a féltékennyé tétel meg vadászösztönös taktikák nem működnek, inkább ártanak. Mit tanácsoltok?


2016. szept. 22. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 5 éves kapcsolat után a nyíltsággal és őszinteséggel lehet a legjobban járni. Én ha a helyedben lennék, nyíltan megkérdezném tőle, hogy most mire van szüksége. Szeretne-e időt gondolkodni, szabadságot, hogy egy kicsit hagyd, vagy bizonyítsd, hogy megbántad ezt és helyre akarod hozni stb..
2016. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha ő se tudja? :)
2016. szept. 22. 18:08
 3/3 anonim válasza:
Gondolom, már nem olyan aktuális a dolog, de kibékültetek? És ha igen, akkor végül mit csináltál? Én is hasonló helyzetben vagyok most.
2016. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!