Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy végleg kiadtam a pasim útját?

Figyelt kérdés

Még most sem értem, hogy tehetett ilyet velem a barátom. Egy éve együtt vagyunk, és én teljesen biztos voltam a kapcsolatunkban, bár lehet, hogy csak átsiklottam az árulkodó jelek felett. Amik bizony voltak rendesen, most így utólag már látom.

Az a lényeg, hogy a testvéremhez utaztam külföldre, egész nap úton voltam. Ő már reggeltől hívogatott, hol vagyok, merre járok, percre pontosan mit csinálok. Ha nem válaszoltam a hívására, mert mondjuk zaj miatt nem hallottam, tök flegma volt a visszahívásnál, játszotta a sértődöttet. Szóval nem aggodalmában hívott, hanem számonkérősen. Mikor megérkeztem hozzájuk este, írtam neki, hogy minden oké, de legyen türelmes, nemsokára beszélünk. 1 óra múlva már megállás nélkül szólt a telefonom, valamint a tesómé is, amit csak vészhelyzet esetére adtam meg neki, mivel ők még nem ismerik egymást személyesen.(Skype-on már beszéltek)Majd elkezdte a durvulást, hogy biztos találkoztam valakivel az utazás alatt, és vele vagyok, azért nem tudunk mi beszélni, stb. Nagyon kellemetlen volt az egész, mivel tesóméknál kisgyerekek is vannak, szóval le kellett némítani a telefont, mindkettőnkét... Ezek után persze a tesóm nem kíváncsi rá, amit nem csodálok.

Én pedig szépen elköszöntem tőle még aznap, mert így senki nem viselkedhet velem. Tanácsoltam neki, hogy forduljon egyúttal pszichológushoz is, mert ez nem normális.

Mit gondoltok erről?


2016. szept. 25. 21:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
2016. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

Túlzott, beteges féltékenység. Jól tetted, hogy kiadtad az útját, mert később ez csak rosszabb lesz, jobban el fog uralkodni rajta. Ha nem tudja kordában tartani, talán még erőszakossá is válhat.

Aki ennyire nem tud megbízni benned, az nem is érdemel meg. Keress mást, őt pedig felejtsd el. :)


30F

2016. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
ez már beteges féltékenykedés....
2016. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A létező legjobbat tetted. A bizalom hiánya a párkapcsolat vége.Nem vagy a tulajdona. Nekem " elterelő" műveletnek , is tűnik.
2016. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Jólteteee. A nagy patikábaaa.
2016. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki ennyire féltékeny, az gyanús. Legalábbis, nekem is volt egy ilyen féltékeny párom, akinek ugyan semmi oka nem volt ezt csinálni, mégis utóbb kiderült, hogy azért volt ennyire bizalmatlan, mert ő megcsalt...
2016. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

4.,

Hogy érted, h elterelő művelet?

2016. szept. 25. 21:58
 8/29 A kérdező kommentje:
A döntést inkább amiatt hoztam, hogy mennyire beégetett tesóm előtt. Egy olyan személyt zaklatott, akit ő nem is ismer személyesen, kellemetlenséget okozott az egyik családtagomnak. Nálam ez csapta ki a biztosítékot. Emiatt nem tudok megbocsátani neki, nem megy.
2016. szept. 25. 22:03
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
Aki ennyire nem bízik benned, az maga is " takargat valamit".Ezt értettem, a "terelésen".
2016. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Vagy takargat valamit, vagy beteg.
2016. szept. 25. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!