Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha megsértődik valaki, h nem tettem ki a facebookra h járunk? -tulajdonképpen szerintem senkinek sincs semmi köze a magánéletemhez, ezért nem is szoktam semmit sem posztolni-

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már önmagában a facebook létezése sem normális.
2016. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Akkor rögtön felvetődik a kérdés: tulajdonképp mit is keresel egy közösségi oldalon, ha egyszer nem vagy része semmilyen közösségnek?
2016. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 válaszolok helyette...


Kell a messenger miatt, mert vannak akik csak azon hajlandóak kommunikálni.


Legalábbis ezt mondják, majd jön a #láttadenemírvidsza

2016. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
És ha az utcán sétáltok, elengeded a párod kezét, csakhogy ne lássa senki, hogy együtt vagytok, mert úgy vallod, hogy senkinek semmi köze hozzá? :)
2016. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
82%

Simán kirakhatod, és leveszed a láthatóságot: problem solved.


26/F

2016. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bence_ ***** válasza:
83%

Ha ő ott éli az életét akkor neki fontos.

Azon elkéne töprengeni, hogy a facebook mennyire a valóság.

2016. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Még régebben egy képzés miatt kellett csatlakozzak, mert ott hoztak létre egy csoportot, ahol a problémákat meg lehetett beszélni. Azonfelül én havi kb kétszer használom, ha bejelölnek visszaigazolom, ha jön levél, hogy írtak visszaírok..


Nem a kézfogással nincs gondom :)

2016. aug. 13. 16:30
 8/12 A kérdező kommentje:
okés, átgonodlom köszi a válasokat
2016. aug. 13. 16:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

nem normális, de ez van.

Szóval a kérdés innentől kezdve már csak az, hogy hogyan kezeled:

Vagy elmagyarázod neki, hogy te csak szükségből vagy fenn fb-n, és nem szereted mások előtt élni a magánéletedet. Ha mázlid van, annyi józan belátása azért még van, hogy legalább így magyarázat után megérti - ha nincs, akkor zsörtölődik, de idővel valószínűleg kénytelen-kelletlen elfogadja.


Vagy ha neked igaziból mindegy, akkor kirakhatod, hogy jártok, hadd örüljön a kis lelke.

2016. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem normális, ha azt is psztolja valaki ha sza.rni megy de azt nem képes félvállalni, hogy ki a csaja. De ez esetben nem erről van szó úgy latom.
2016. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!