Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi és nő között 10 évnyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő között 10 évnyi titkos szexkapcsolat után valóban lehet barátság?

Figyelt kérdés
Semmi másról nem szólt a kapcsolat csak a szexről.Átalakulhat ez a dolog "csak/ barátsággá vagy ez csak mese??Vélemények?
2016. szept. 27. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
minden a két félen múlik máson nem!
2016. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen mert nem voltatok szerelmesek
2016. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
10 év alatt hogy nem untál rá?
2016. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az említett nő.Én a férfi párja vagyok.Tudtam erről a kapcsolatról csak a hátam mögött is fennt tartották ezt az állítólagos "barátságot" ami mikor kiderült rosszul esett.Ha csak valóban barátság van közöttük akkor miért kell előttem titkolni??Mondjuk erre azt válaszolta a párom hogy nem akart felidegesíteni vele mert tudja hogy nem vagyok jó véleménnyel arról a nőről.
2016. szept. 27. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
10 évig csaltak és még vele vagy?
2016. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neeeem!Ez még a megismerkedésünk előtt volt csak.Legalábbis remélem! :)
2016. szept. 27. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Mese habbal!!! Benyaltad???

Ízlelgesd még egy kicsit ezt a hányással kevert fóst, aztán inkább köpd ki és lépj tovább! Vagy ha mazochista vagy, nyeld le.

2016. szept. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!